توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508316
پرداخت پاداش بازیکنان تیم ملی پس از بازی با سوریه و جشن صعود به جام جهانی
بخش ورزشی الف،13شهریور96
روابط عمومی فدراسیون فوتبال در خصوص پرداخت پاداش و پشتیبانی تیم ملی بزرگسالان در مسیر جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، اطلاعیه‌ای را صادر کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۶
به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، روابط عمومی فدراسیون فوتبال در خصوص پرداخت پاداش و پشتیبانی تیم ملی بزرگسالان در مسیر جام جهانی 2018 روسیه، اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

هیئت رئیسه و همه مسئولین فدراسیون فوتبال در راستای تحقق حضور مقتدارنه تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در مسیر سخت و دشوار صعود به مرحله نهایی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه و تحقق هدف ایجاد شور و نشاط در مردم کشور عزیزمان ایران، علی‌الخصوص قشر جوان، علی‌رغم وجود حریفان قدرتمندی در گروه مربوطه توانست تمامی موانع پیش رو را یک بر یک برداشته و با تدوین یک برنامه منظم و از قبل پیش‌بینی شده درخواست‌های کادر فنی و سرمربی تیم ملی را از جمله برگزاری اردوهای داخلی و خارجی و مسابقات تدارکاتی در حد توان، محقق کرده است. مطمئنا پاداش برد تیم ازبکستان، تساوی مقابل کره جنوبی و انشالله برد تیم سوریه را در جام جهانی برگزار کنند و در آینده با پیش‌بینی 7 مرحله آماده سازی تیم با برگزاری اردو و مسابقات تدارکاتی که به تایید هیئت رئیسه و ریاست فدراسیون فوتبال رسیده، برای اولین بار هدف تیم ملی صعود از مرحله مقدماتی، لیکن در این مسیر دشوار نیازمند حمایت همه جانبه مسئولین و مردم عزیزمان است.

برنامه تدوین شده ظرف یک ماه گذشته برای ادامه راه و برگزاری بازی‌های تدارکاتی و اردوهای لازم، نیاز به امکانات و اعتبارات خارج از بودجه فدراسیون بوده که با تاکید رئیس‌جمهور و تلاش وزارت ورزش و جوانان و عزم ملی، کلیه عوامل دست اندرکار، خوشبختانه تمامی منابع مورد نیاز فدراسیون برای کلیه مراحل آماده‌سازی تیم ملی در آینده طبق پیش‌بینی تامین خواهد شد.

یقیناً همه دستگاه‌های ذیربط در تحقق این امر مهم و یاری رساندن به این فدراسیون در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و رییس جمهور مبنی بر حضور قدرتمندانه و با عزت جوانان ایرانی در عرصه‌های بین المللی قدم‌های اساسی را بر خواهد داشت.

در خصوص پاداش اعضای تیم ملی بابت صعود به جام جهانی با توجه به تصمیمات قبلی و برنامه ریزی انجام شده و با پیگیری مستمر وزیر ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال، انشاءالله پس از خاتمه بازی‌های مقدماتی و در پایان بازی با سوریه که همراه با جشن ملی صعود خواهد بود، پرداخت می‌شود.
 
کلمات کلیدی : تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران+تیم ملی فوتبال سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.