نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 441617
محاکمه فوری عامل 10 جنایت در کرمان/ قاتل رو به همسرش: کاری کردم که تا پایان عمر عذاب بکشی!
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۸
روزنامه ایران نوشت: پرونده جنایت هولناک در روستای جهان آباد «فهرج» برای رسیدگی فوری به دادگستری مرکز استان کرمان ارسال شد و بزودی عامل جنایت محاکمه می‌شود.

عصر دوم دی امسال، پسر 26 ساله‌ای به نام شهروز با در دست داشتن کلاشنیکف به خانه پدر همسرش حمله کرد و پس از قتل 10 زن و مرد و کودک از اعضای نزدیک خانواده و همسایگان، زن جوانش را همراه 4 تن دیگرازحاضران درخانه مجروح کرد و متواری شد.

درتحقیقات مقدماتی مشخص شد زن جوان که دختر خاله شهروز بود، ازنخستین روزهای زندگی کوتاه با همسرش اختلاف‌های شدید داشت و از آنجا که شهروز سابقه کیفری داشت و زندان هم رفته بود خواستار جدایی شده بود. عامل جنایت پس از اینکه تک تک اعضای خانواده، حتی فرزندان خردسال باجناق‌اش را هم به رگبار بست به همسایگانی که برای عیادت مادرزنش آمده بودند نیز رحم نکرد.او پس از کشتار فجیع، رو به همسرش گفت: «کاری کردم که تا پایان عمر عذاب بکشی.»

شهروز که قاچاقچی انسان هم بود پس از فرار به ایرانشهر رفت و پس از چند روز زندگی پنهانی درجریان درگیری مسلحانه با پلیس دستگیر شد.

یدالله موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان درباره آخرین جزئیات پرونده گفت: «با توجه به اهمیت موضوع و به درخواست دادگستری استان کرمان، موافقت رئیس قوه قضائیه و دیوان عالی کشور پرونده برای رسیدگی فوری به دادگستری مرکز استان ارسال شد. بازپرس ویژه پرونده هم تعیین شد و به گفته رئیس دادگاه فهرج تحقیقات مقدماتی در دادسرا در مرحله پایانی قرار دارد و کیفرخواست نیز بزودی صادر می‌شود.»

وی افزود: «متأسفانه در این جنایت هولناک 10 نفر از جمله پدر، مادر، تعدادی از فرزندان و همسایگان خانواده به قتل رسیدند و 4 نفر نیز با جراحت‌های مختلف در بیمارستان بم بستری شدند.»
 
 
کلمات کلیدی : کرمان، جنایت، قتل
 
Italy
۱۳۹۵-۱۱-۱۴ ۱۴:۲۸:۵۲
عجب جانورایی پیدا میشن. (4147670) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.