توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497210
رباینده کودک 10 ساله دستگیر شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۶
دادستان عمومی و انقلاب میاندرود از شناسایی و دستگیری رباینده کودک 10 ساله در این شهرستان خبر داد و گفت: نامبرده به زندان معرفی شده است.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام سیدجواد هاشمی اظهار کرد: بر اساس گزارش ماموران و دریافت شکایتی مبنی بر یک فقره آدم ربایی از سوی اشخاص ناشناس در شهرستان میاندرود، پرونده به یکی از شعب دادسرای شهرستان ارجاع و پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با توجه به ربوده شدن دختر بچه‌ای 10 ساله به هویت «ی.ح» دستورات قضایی لازم با قید فوریت صادر و مردی به هویت «ح.خ» 31 ساله در شهرستان میاندرود شناسایی و دستگیر شد.

دادستان عمومی و انقلاب میاندرود با اشاره به اینکه متهم پس از چند ساعت آزار و سرقت گوشواره دختر بچه، اقدام به رها کردن کودک کرده است، افزود: پس از انجام تحقیقات و بازسازی صحنه وقوع جرم، متهم با توجه به سابقه دار بودن به اتهام آدم ربایی و سرقت مقرون به آزار با صدور قرار متناسب به زندان معرفی شده است.

وی با بیان اینکه متهم به جرم خود اعتراف کرده است، خاطرنشان کرد: پرونده با تکمیل تحقیقات و صدور قرار جلب به دادرسی، آماده رسیدگی در دادگاه کیفری است.
 
کلمات کلیدی : دستگیری + آدم ربایی + گروگان‌ گیری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.