نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 487211
بازتاب هشدار ایران به آمریکا دررسانه های کویت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۷
رسانه های خبری و نشریات کویت در شماره امروز با ارائه بازتاب گسترده ای از اظهارات و موضعگیری مسئولان عالی رتبه جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به مواضع دولت آمریکا نوشتند: تهران آمریکا را از ماجراجویی در سطح منطقه برحذر داشته است.

به گزارش ایرنا به نقل از نشریه پرشمارگان القبس کویت با انتشار گزارشی در این باره نوشت: ایران با توجه به حضور فعال در پرونده سوریه ایالات متحده آمریکا را از ماجراجویی در سوریه بر حذر داشته و هرگونه اقدام در این زمینه را بازی با آتش خوانده است .
القبس نوشت : مقام های ارشد ایرانی سیاست های آمریکا در منطقه را احمقانه می دانند و تاکید می کنند که تهدیدات واشنگتن عواقب منفی برای این کشور دربردارد .
این نشریه نوشت: ایران به مواضع آمریکا در زمینه پرونده سوریه پاسخ داده و مواضع واشنگتن در زمینه هدف قرار دادن مواضع ارتش سوریه به بهانه استفاده از سلاح های شیمیایی را بیهوده دانسته است .
سایت خبری 'کویت نیوز' نیز با انتشار گزارشی نوشت: مسئولان ایرانی معتقدند که هر گونه برخورد یک جانبه آمریکا در زمینه پرونده سوریه نقض آشکار قوانین بین المللی و سیادت و حاکمیت دولت قانونی دمشق است و اقداماتی خصمانه تلقی می شود.
تارنمای کویتی نوشت: تهران اعلام کرده که واشنگتن از راه کنار گذاشتن برخوردهای خصمانه می تواند از دریافت پاسخ های کوبنده رهایی باید اما ادامه سیاست های خصمانه در سوریه برای این کشور عواقب منفی درپی خواهد داشت .
کویت نیوز افزود : ایران معتقد است که آمریکا باید از هر گونه اقدامی که معادلات را در سوریه بر هم می زند پرهیز و بمباران پایگاه شعیرات در شهر حمص اقدامی غیر قانونی است .
 
کلمات کلیدی : ایران+آمریکا+کویت
 
مبین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۷ ۲۳:۴۳:۵۲
اگرچه بعضی از حاکمان عرب تخاصم بین ایران و آمریکا را به نفع خود تلقی کرده و دائما" به آن دامن می زنند و هر موقع احساس کردند این تنش و تخاصم رو به کاهش است به دست و پا افتاده اند و سعی در شعله ور کردن آن نموده اند اما بدانند ایران اسلامی هرگز پرچم مبارزه با کفر و ظلم و جور و زر و زور و تزویر و دفاع از مظلومین و ستمدیدگان را زمین نخواهد گذاشت و اعراب فکر نکنند مواضع ضد امریکایی ایران از سر بی سیاستی و نا پختگی است (4450556) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.