توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 397716
رونمایی از دهمین عرضه اولیه امسال فرابورس
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۵
تعداد ۳۱ میلیون سهم شرکت تولید برق ماه تاب کهنوج دوشنبه هفته جاری در بازار دوم فرابورس ایران عرضه اولیه می شود.

به گزارش تسنیم؛ تعداد ۳۱میلیون و ۶۵۰ هزار سهم شرکت تولید برق ماه تاب کهنوج با نماد معاملاتی "بکهنوج" روز دوشنبه (۱۲ مهرماه جاری) در بازار دوم فرابورس ایران عرضه اولیه می شود.

در این عرضه اولیه ۱۵میلیون و ۸۲۵ هزار سهم به فرایند کشف قیمت و ۱۵میلیون و ۸۲۵ هزار سهم نیز به معامله گران برخط(آنلاین) اختصاص داده شده و محدودیت خرید هر کارگزاری به همراه تمامی شعب نیز ۸۹ هزار سهم درنظر گرفته شده و به صندوق های سرمایه گذاری هم ۸۹ هزار سهم اختصاص داده شده است.

این گزارش می افزاید؛ شرکت تولید برق ماهتاب کهنوج از ۱۲ اردیبشهت سال جاری با نماد " بکهنوج" و سرمایه ۶۳.۳ میلیارد تومانی و به عنوان هفتادمین شرکت در بازار دوم معاملات فرابورس درج شده و سهامدار عمده و ۸۶ درصدی آن آرین ماه تاب گستر است.

همچنین این شرکت در کیلومتر ۱۵ جاده کهنوج - جیرفت واقع بوده و یکی از نیروگاه‌های ایران از نوع سیکل ترکیبی با ظرفیت تولید ۹۶۸ مگاوات است که شامل ۲ مجموعه نیروگاهی به نام‌های نیروگاه سیکل ترکیبی کهنوج یک و دو می باشد و ظرفیت هر یک از نیروگاه‌ها نیز ۴۸۴ مگاوات است.

گفتنی است؛ عرضه اولیه بیش از ۳۱میلیون سهم شرکت شیر پگاه گلستان در حالی روز دوشنبه این هفته به عنوان یازدهمین دهمین شرکت جدید سال در بازار دوم معاملات فرابورس انجام می شود که از ابتدای سال جاری تا به امروز شرکتهای کاغذ پارس، سرمایه مسکن الوند، حمل و نقل پارسیان، انرژی امید تابان هور، سرمایه گذاری توسعه گوهران امید، آتیه داده پرداز، دامداری تلیسه نمونه، کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان و شیر پاستوریزه پگاه گلستان به همراه شرکت بورسی واسپاری ملت با عرضه اولیه سهام وارد بازار شده اند.
 
کلمات کلیدی : عرضه اولیه + فرابورس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.