توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 384774
درخواست‌ تدریس‌ اسلام‌ در مدارس‌ اسرائیلی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۰
نمایندگان عرب پارلمان رژیم صهیونیستی(کنست) در واکنش به افزایش اقدامات نژادپرستانه جناح‌های سیاسی یهود، آموزش دین اسلام در مدارس سرزمین‌های اشغالی را خواستار شدند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری قدس فلسطین، نمایندگان عرب کنست در جلسه اخیر خود ضمن ابراز نارضایتی از اقدامات نژادپرستانه جناح‌های سیاسی در زمینه آموزش، امنیت و شهرک‌سازی‌ها مقابله با این سیاست‌ها و ممانعت از خطرات آن را خواستار شدند.

در این راستا طلب ابوعرار، یکی از نمایندگان عرب کنست از نفتالی بنت، وزیر آموزش رژیم صهیونیستی خواست آموزش دین اسلام در مدارس اعراب گنجانده شود.

این خبرگزاری در ادامه اعلام کرد، تمامی مدارس متعلق به اعراب در اراضی اشغالی به جای واحد درسی دین اسلام ، میراث اسلامی را برای دانش‌آموزان کلاس اول تدریس می‌کنند.

نمایندگان عرب کنست تاکید کردند، میان واحد درسی میراث اسلامی که درباره قصائد شعری و زندگی‌نامه چهره‌های فرهنگی و ادبی است، با واحد درسی دین اسلام تفاوت وجود دارد.

ابوعرار در ادامه درج الزامی ماده درسی دین اسلام برای دانش‌آموزان کلاس اول همراه با کتاب آن و نه میراث اسلامی را خواستار شد.
 
کلمات کلیدی : اسرائیل+تدریس اسلام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.