توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 334076
انصارالله با کمک ایران یک پهپاد عربستان را سالم بر زمین نشاند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۹
افشاگر عربستانی معروف به مجتهد اعلام کرد انصارالله با کمک ایران یک فروند پهپاد رژیم سعودی را سالم بر زمین نشاند.

به گزارش فارس، «مجتهد» افشاگر عربستانی امروز (دوشنبه) فاش کرد «محمد بن سلمان» جانشین ولی‌عهد عربستان و وزیر دفاع این کشور بتازگی فهمیده است که یک نفر برای پسرعمه‌اش «محمد بن نایف» ولی عهد جاسوسی می‌کرده‌ و شکست‌های ارتش عربستان در یمن را به وی اطلاع داده است.

مجتهد در جدیدترین اظهارات توئیتری خود نوشت: این جاسوس اطلاعات حساسی درباره تحرکات مسئولان عالیرتبه وزارت دفاع و نیز گزارش‌های روزانه در جبهه‌های داخلی را به محمد بن نایف منتقل می‌کرده است.

مجتهد در ادامه اعلام کرد بن نایف از برخی از این اطلاعات استفاده می کرده و اجازه می داده برخی دیگر منتشر شود.

بنا بر این گزارش، بازجویی‌ها از این جاسوس تمام شده و وی برخی از اطلاعات مربوط به خسارت‌های ارتش عربستان در یمن آگاه بوده؛ اطلاعاتی که افشا نشده تا بر روحیه نظامیان عربستانی در یمن تاثیر منفی نگذارد.

مجتهد در ادامه اعلام کرد انصارالله با حمایت ایران موفق شده یک پهپاد عربستانی را سالم بر روی زمین بنشاند؛ وی افزود: دلیل این امور (شکست‌های عربستان) آن است که ریاض پولی را که باید در زمینه فن‌آوری‌های پیشرفته مصرف کند، صرف جاسوسی از مخالفان می‌کند و امنیت واقعی حقیقی آخرین مساله مورد توجه آل سعود است.
 
کلمات کلیدی : یمن، پهپاد، جاسوسی ،عربستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.