نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 184875
میتینگ انتخاباتی آزادی، برای تحمیل کاندیدای دولت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۰۳
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، با بیان اینکه میتینگ انتخاباتی یکصد‌هزار نفری دولت در استادیوم آزادی هیچ توجیهی ندارد، گفت: دولت درصدد است با تبلیغات کاذب و با استفاده از امکانات دولتی، کاندیدای خود را به مردم تحمیل کند.
 
مهدی دواتگری" نماینده مردم عجب‌شیر و مراغه در مجلس شورای اسلامی،برگزاری جشن تقدیر از خادمان ستاد تسهیلات سفر‌های نوروزی با سخنرانی رئیس‌جمهور را حرکت انتخاباتی دولت در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم خواند وبه باشگاه خبرنگاران گفت: دولت درصدد است در این میتینگ انتخاباتی با تبلیغات کاذب و با استفاده از امکانات دولتی، کاندیدای خود را به مردم تحمیل کند.
 
وی در ادامه با طرح این سوال که  برگزاری این همایش چه توجیهی دارد، افزود: منابع مالی بسیار وسیعی که برای برپایی این جشن انتخاباتی تدارک دیده شده یک اقدام و نمونه بارز بهره‌برداری و سوءاستفاده آشکار از امکانات عمومی و بیت‌المال برای انتخابات است که اقدامی خلاف شرع و قانون به شمار می‌رود. عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان‌اینکه تامین منابع هزینه‌ای برپایی این همایش مشخص نیست،اظهار داشت: آیا آب‌کشی و جاده‌کشی روستاها، بیمه بازنشستگان، حمایت از تولید برای اشتغال جوانان و تکمیل پروژه‌های مهر‌ماندگار مهمتر است یا برگزاری میتینگ انتخاباتی؟

دواتگری در خاتمه خاطر نشان کرد: مجلس به  واسطه رکن نظارتی خود در این قضیه ورود خواهد کرد و بررسی‌های لازم در این باره را انجام می‌دهد.
 
علیرضا
۱۳۹۲-۰۱-۲۹ ۱۹:۱۷:۳۹
همه جور میتینگ انتخاباتی دیده بودیم

اینجورکیشو ندیده بودیم که خود کاندیداهه تو مراسم 100هزارنفریش تو جشن اعلام کاندادیاتوریش حضور بعمل نیاره (1242988) (alef-10)