نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450077
تکذیب نامه‌نگاری ظریف با وزیر خارجه آمریکا
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۰
روابط عمومی وزارت امور خارجه در بیانیه‌ای اظهارات کریمی قدوسی مبنی بر " نامه نگاری وزیر امور خارجه کشورمان با وزیر امور خارجه آمریکا" را قویاً تکذیب کرد.

به گزارش تسنیم، روابط عمومی وزارت امور خارجه با انتشار بیانیه‌ای اظهارات کریمی قدوسی مبنی بر " نامه نگاری وزیر امور خارجه کشورمان با وزیر امور خارجه آمریکا" را قویاً تکذیب و چنین ادعایی را کاملاً بی پایه و اساس، کذب و متوهمانه خواند.

در بیانیه روابط عمومی وزارت امور خارجه آمده است:

«ادعای نادرست، بی اساس و باز هم  جدید آقای کریمی قدوسی، مبنی بر نگارش نامه از سوی آقای ظریف وزیر امور خارجه به وزیر امور خارجه آمریکا قویاً تکذیب و رد می‌شود.

وزارت امور خارجه ضمن ابراز شگفتی همراه با تاسف از اینگونه بداندیشی‌های وهم آمیز آقای کریمی قدوسی، نسبت به آثار و تبعات ناشی از اصرار و لجاجت ایشان در ادامه طرح ادعاهای کذب و بی پایه علیه عالیترین مقام دستگاه دیپلماسی کشور که به نظر می‌رسد با هدف تشویش افکار عمومی و خودنمایی صورت می‌گیرد، اعلام می‌دارد این ادعاها همچون گذشته حاصلی برای اهداف خاص ایشان در بر نخواهد داشت و نمایندگان فهیم و آگاه مجلس شورای اسلامی و ملت شریف ایران از کلّیت سیاستهای کشور در حوزه خارجی بخوبی آگاه بوده و تحت تاثیر این گونه القائات ناراست قرار نمی‌گیرند.

بیانیه می‌افزاید: اگر چه طرح اینگونه موضوعات انحرافی تاثیری در ادامه راه اصولی این وزارتخانه در چارچوب‌های کلان تعیین شده ندارد؛ اما اقدامی از مقوله تشویش اذهان عمومی و مغایر با امنیت ملی کشور است که می‌تواند در فرایندی مشخص و قانونی مورد نظارت مقامات قضایی کشور قرار داشته باشد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۲۲:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۰۹:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۱۰:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۱۹:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۱۱:۵۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۲۲:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۵ ۱۰:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ ۲۲:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ ۱۹:۴۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ۲۰:۵۹
 
 
کلمات کلیدی : ظریف+نامه به وزیر امور خارجه آمریکا+نامه به تیلرسون
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۹:۳۵:۱۷
انتظار دیگه ای هم نمیرفت ، جز تکذیب !!!! (4180696) (alef-13)
 
مهندس جنت شهري
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۹:۴۱:۳۹
چگونه است كه دادستان مشهد براي يك جرم انجام نشده سخنراني مطهري را لغو ميكند ولي براي دروغهاي مكرر اين اقا كه نماينده مشهد است وتشويش اذهان عمومي و بر خلاف امنيت كشور است ككش هم نميگزد...ايا اين جاي سوال ندارد.. (4180709) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۱۹:۴۷:۴۴
الف الان خوشحالی یا ناراحت؟! (4180718) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۰:۰۹:۵۴
باز هم خوش بینی ،این بار به تیم ترامپ. (4180743) (alef-13)
 
سعید راد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۰۰:۳۶:۱۲
از بیانیه وزارت خارجه میتوان صحت ادعای آقای کریمی قدوسی را به روشنی فهمید، زیرا وزارت خارجه ادعای جدید آقای کریمی قدوسی را که نوشتن نامه به وزارت خارجه امریکاست و ۴ درخواست است با عطف به ادعای قبلی آقای کریمی قدوسی مبنی بر اعتراف ظریف بر اعتماد به جان کری یک کاسه کرده و هر دو را تکذیب و توهم خوانده است، در حالی که در مورد ادعای پیشین آقای کریمی قدوسی ، اعتراف ظریف به اعتماد به قول شفاهی جان کری با شهادت صریح نمایندگان مجلس به نفع آقای کریمی قدوسی به اثبات رسید،
بنابراین، با سابقه صداقت آقای کریمی قدوسی،میتوان به ادعای ایشان در ارسال نامه نیز اعتماد کرد.
اما با تکذیب و انکار وزارت خارجه در مورد اظهار ظریف در مجلس مبنی اعتماد به قول شفاهی جان کری ، در در واقع انکار واقعیت از سوی وزارت خارجه بود،
اکنون نیز وزارت خارجه سعی بر انکار واقعیت و مخفی کردن آن دارد ،
ولی این انکار به ضرر دولت تدبیر و مذاکره است، زیرا تجربه نشان داده است که آقای قدوسی تا کنون حرف غیر مستندی را نشر نداده است، و سند این نامه را نتشر خواهد کرد. (4181089) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.