نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 390371
مجید انتظامی:فیش حقوقی پدرم منتشر شود خیلی‌ها شرمنده می‌شوند
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۲
حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی در آستانه روز ملی سینما به دیدار عزت الله انتظامی بازیگر پیشکسوت رفت.

به گزارش مهر، ایوبی و هیات همراه از ظهر امروز به دیدار خانواده زنده یاد رشیدی رفتند و سپس در منزل منیژه حکمت، محمدعلی کشاورز و عزت الله انتظامی حاضر شدند.

انتظامی در این دیدار به نجابت هنرمندان اشاره کرد و یادآور شد: بسیاری از همکاران من این روزها در خانه نشسته اند در حالی که ملکی از خودشان ندارند و اجاره نشین هستند. من از مسئولان این حوزه تقاضا می کنم به این افراد که خودشان هیچ وقت مشکلاتشان را بیان نمی کنند، توجه کرده و آنها را شناسایی کنند.

وی بیان کرد: این روزها بیشتر کتاب می خوانم و وقتم را با کتاب های تازه منتشر شده می گذرانم و به کسانی فکر می کنم که روزی با من همکار بودند و امروز شرایط خوبی ندارند. خوشحالم که اوضاع برای جوانان بهتر شده و آنها می توانند به خوبی کار کنند.

در این ملاقات که با حضور مجید انتظامی همراه بود، پسر این هنرمند پیشکسوت درباره آخرین فعالیت های خود به کنسرتی در ۳۱ شهریور اشاره کرد که قرار است در فضای باز موزه باغ ملی واقع در میدان توپخانه به مناسبت افتتاح سردر جدید آن اجرا شود.

یکی از اتفاقات قابل توجهی که در این ملاقات رخ داد، اهدای کتاب عزت الله انتظامی با عنوان «من عزت، بچه سنگلج هستم» به حجت الله ایوبی بود.

انتظامی در این ملاقات بیان کرد: من همیشه خدا را با نام پروردگار می شناسم و این یک اعتقاد درونی است که عظمت او را با این نام برای خودم بزرگتر می بینم. من برای خودم چیزی نمی خواهم ولی امیدوارم که هنرمندان پیشکسوت بعد از این شرایط بهتری داشته باشند.

در ادامه این صحبت ها، مجید انتظامی بیان کرد: حالا که بازار انتشار فیش های حقوقی داغ شده، فکر می کنم اگر پدرم فیش حقوقی اش را منتشر کند، خیلی ها شرمنده می شوند.

این ملاقات با گرفتن یک عکس یادگاری و شنیدن خاطرات خوش از عزت الله انتظامی به پایان رسید.
 
کلمات کلیدی : مجید انتظامی+فیش حقوقی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۹ ۱۹:۴۱:۳۶
آقای انتظامی عزیز یک لقمه نون حلال همینه اگر دیگران هم یک لقمه نون حلال می خوردند این لقمه آنقدر بزرگ می شد که کسی شرمنده ی دیگری نمی شد ولی افسوس ... (3927866) (alef-11)
 
برزو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۲۰ ۰۸:۵۴:۵۰
هنرمندان مگه فیش حقوقی باید داشته باشند!؟
بابت هر پروژه چند صد میلیون تومان دستمزد میگیرن حتی میتونن در شهرهای بزرگ اموزشگاههای بازیگری بذارن و کلی پول پارو کنند. (3928443) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۲۰ ۰۸:۵۸:۵۷
خیالت راحت اصلا شرمنده نمیشن چون حق خودشون میدونن (3928453) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.