توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 105476
روحانی نمای نوکر منافقین و جاسوس اسراییل رابشناسید
تاریخ انتشار : جمعه ۶ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۲۰:۴۵

 
تقی سالک اکمل: یکی از چهره هایی که در میادین بین المللی سعی دارد خود را نماینده برخی از شیعیان و مخالفان جمهوری اسلامی و حزب الله لبنان معرفی کند ، روحانی نمایی به نام سید محمدعلی حسینی است که البته خودش را علامه می نامد !
اصالت وی از منطقه شمیساط لبنان است و به سبب رفتارهای غیر معقول و نامناسبش از سوی خانواده طرد شده است و خانواده او هم اکنون در منطقه الغبیری زندگی می کنند. نکته جالب اینجا است که او مدتی در حزب الله لبنان عضویت داشت اما همان انحرافات فکری نیز باعث شد تا دبیر کل حزب الله شخصاً او را از این حزب اخراج کند.

این فرد 34 ساله لبنانی بعد از اخراج از حزب در عین حال که از مخالفان سرسخت حزب الله لبنان می باشد از طرفداران منافقین- که دشمنی آشکار با حزب الله لبنان دارند - نیز می باشد ودرحمایت از منافقین تاکنون موضع گیری هایی داشته است.

وی مدتی از تحصیل خود را در قم گذراند اما انحرافات فکری که دراین دوران در وی ایجاد شد باعث شد تا او از ایران اخراج شود. از کیفیت دوران تحصیل او می توان به مواردی اشاره کرد که بارز ترین آن عدم هوش و ذکاوت او در یادگیری دروس و کپی برداری از نوشته ها و آثار دیگران بود.

بیشتر شیعیان لبنان او را نمی شناسند. او از دوران ایران به خوبی یاد نمی کند و یکی از شیعیان منطقه جبل عامل در مورد او می گوید به دلیل اخراج از ایران کینه عمیقی نسبت به ایران در دل دارد و از بابت این مساله شدیداً آزرده خاطر است و درست از این رو است که وی تلاش می کند با هر مجموعه ای که با ایران مخالفت و دشمنی دارد اتحاد و دوستی برقرار کند. او در همین راستا با جریان المستقبل (سعد حریری) ارتباط مستقیم دارد و از سوی آنها تامین مالی می شود.

او در اولین دیدار با سعد حریری به وی پیشنهاد ایجاد یک موسسه شیعی برای مبارزه با آنچه تشیع ایرانی می دانست را داد . این پیشنهاد او با موافقت حریری مواجه شد و او دراولین اقدام 35 هزار دلار به محمد علی لبنانی داد.
 

وی در حال حاضر در عین اینکه تلاش می کند مواضع تخریبی خود در خصوص حزب الله را تشدید نماید، از طرفی نیز خود و جماعتش – مجلس اسلامی عربی – را نیز جایگزین مناسبی برای حزب الله می داند!

تشکیلات وی با هیچ اقبالی از سوی شیعیان مواجه نشده در حالی که سایت وی ادعا می کند : "شوراي اسلامي عربي بعنوان تلاشي براي ايجاد يك نيروي شيعه سوم درلبنان آغاز كرد كه بتواند پاسخگوي نياز اكثريت ساكت لبناني هايي باشد كه منطق فتنه انگيزي و فتنه انگيزان را رد ميكنند, و چيزي نگذشت كه به مرجعيت سياسي براي همه شيعيان عرب !! تبديل شد. دفتر آقاي الحسيني در بيروت به مقصد هيئت ها وشخصيتهاي عرب كه براي درخواست نصيحت يا مشورت در باره مسائل مربوط به شيعه در كشورهاي عربي واسلامي به نزد او ميآيند از جمله درمورد مسئله ادغام آنها در اين جوامع و همكاري با مقامات كشور."

وی درحالی که سعی دارد چهره ای شبیه سید حسن نصر الله داشته باشد ، اما از مخالفین جدی وی و حزب الله است و پنجم خرداد ماه نیز در شهر صور در جنوب این کشور به اتهام جاسوسی برای اسرائیل بازداشت شد.
وی دو هفته پیش از دستگیری در خطبه های نمازجمعه ای که در مصلای بنی هاشم در حومه شیعه نشین جنوبی بیروت (ضاحیه) ایراد کرد، حکومت ایران را محکوم به سقوط دانست،.
او حمله به اردوگاه اشرف در عراق را محکوم کرد، کسانی را که در این حمله کشته شدند شهید خواند و خواهان حمایت از عرب های خوزستان در قیام علیه حکومت ایران شد.
او سه شنبه هفته گذشته نیز در گفتگو با روزنامه کویتی الوطن، ایران را به دخالت در امور داخلی بحرین متهم کرد و گفت که ایران تهدیدی برای کشورهای عربی است و مسئله فلسطین حل نخواهد شد مگر اینکه ایران دست از دخالت در آن بردارد.
علاوه بر این وی از حامیان گروهک ترویستی مجاهدین خلق - منافقین - است و از سوی این گروهک تروریستی عنوان علامه را دریافت کرده و تنها جایی که از وی برای سخنرانی دعوت می شود ، نشستهای ضد ایرانی منافقین است !


taqisalek@yahoo.com
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.