نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456071
انجام ۴۷۳۰ پرواز داخلی و خارجی طی ۵ روز
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۸
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از انجام بیش از ۴۷۳۰ پرواز داخلی و خارجی و سرویس دهی به ۵۴۵۰ پرواز عبوری طی روزهای ۲۵ تا ۳۰ اسفند ماه خبرداد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفر زاده با اشاره به انجام بیش از ۴۷۳۰ پرواز داخلی و خارجی و سرویس دهی به ۵۴۵۰ پرواز عبوری از از ۲۵ تا ۳۰ اسفند ماه، اعلام کرد: تعداد پروازهای داخلی ۳۵۱۲ و تعداد پروازهای خارجی نیز ۱۸۱۰ پرواز بوده است. حجم پروازها از ۲۵ اسفندماه به این طرف سیر صعودی داشته به گونه ای که تعداد پروازها از ۸۶۸ پرواز در روز ۲۹ اسفند به ۱۰۷۷ پرواز رسید.

وی با بیان اینکه ملاک ارزیابی عملکرد شرکت های هواپیمایی در پایان پروازهای نوروزی براساس رضایتمندی مسافران خواهد بود از شرکت های هواپیمایی خواست نسبت به سیستم توزیع بلیت های خود دقت بیشتری داشته تا هر روزنه ای برای سودجویی افراد متخلف بسته و فعالیت های انجام شده خدشه دار نشود.

وی گفت: همانطور که قبلا نسبت به بعضی از تخلفات دفاتر و منابع توزیع بلیت هواپیما مبنی بر لغو، تعلیق و جریمه هشدارهایی داده شده، اکنون نیز تاکید می کنیم که نسبت به تک تک شکایات ارسال شده از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری (www.cao.ir) برخورد قاطع صورت گرفته و کوتاهی نخواهیم کرد.

وی در پایان از مسافران خواست تا بلیت های خود را از منابع غیر معتبر خریداری نکنند اگرچه امکان اعتبار سنجی بر روی سایت سازمان هواپیمایی کشوری و سایت های شرکت های هواپیمایی و انجمن این شرکتها فراهم است.
 
کلمات کلیدی : فرودگاه امام+فرودگاه مهرآباد
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۲ ۲۳:۰۶:۵۱
واقعا ايولا خسته نباشين (4214399) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.