توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506877
ترامپ: به بسیاری از مناصب در دولت آمریکا نیازی نیست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۸
دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا یکی از مجریان رسانه‌ای این کشور را به دلیل گفتن اینکه "دولت آمریکا برای مقابله با بحران‌هایی مثل توفان هاروی کمبود نیرو دارد" مورد انتقاد قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه دیلی میل، لورا اینگراهام، یک مجری محافظه‌کار رادیویی که در یکی از برنامه‌های محبوب دونالد ترامپ در شبکه فاکس نیوز به نام برنامه "فاکس و دوستان" حضور پیدا کرده بود در اظهاراتش گفت: من فکر می‌کنم که با نگاه به این تصاویر وحشتناک می‌توانیم نتیجه بگیریم دولت فدرال نیاز به نیروهای بیشتر دارد و ما فکر می‌کنیم که دولت نیاز مبرمی به نیرو پیدا می‌کند.

با این حال بعد از طرح این اظهارات، دونالد ترامپ در توئیتر با ذکر نام اینگراهام نوشت: ما به دنبال پر کردن همه سمت‌ها نیستیم چراکه به بسیاری از آنها احتیاجی نداریم و باید اندازه دولت را کاهش داد.

این در حالی است که اینگراهام تصریح کرده بود که آژانس وضعیت اضطراری فدرال آمریکا تا تابستان صبر کرده بود تا صرفا مدیر جدیدش تایید بشود.

او گفت: این سوال را باید از دولت پرسید. من می‌دانم که آنها کارهای زیادی روی دست دارند اما باید در درجه اول کسانی برای انجام کارها داشته باشیم. این اولین بحرانی نیست که با آن روبرو می‌شویم. این یک بحران انسانی عظیم است در حالی که ما همزمان با بحران بزرگ دیگری به اسم کره شمالی مواجه هستیم.
 
کلمات کلیدی : ترامپ + آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.