توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 386574
محمد هاشمی: فرد بازداشت شده سابقه ای در مجمع ندارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۰
محمد هاشمی گفت: بنده رییس دفتر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام هستم. این فرد ( ف. ص) در مجمع سابقه ای نداشته و اعلام روابط عمومی مجمع در این زمینه درست است.

رییس دفتر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام روز سه شنبه در پاسخ به سوال این سوال که برخی سایت ها به نقل از دفتر آیت الله هاشمی رفسنجانی سعی در تکذیب خبر ایرنا داشته اند، گفت: کدام دفتر آیت الله هاشمی ؟ دفتر نشر؟ دفتردانشگاه آزاد؟ از کجا این خبر را داده اند؟

وی افزود: می توانید از آقا یاسر یا محسن بپرسید ولی آنچیزی که روابط عمومی مجمع اعلام کرده درست است. وی در مجمع سابقه ای نداشته است. حالا در دفاتر دیگر ما اطلاعی نداریم.

برخی سایت ها دو روز پیش از بازداشت ف.ص خبر دادند و او را سرشاخه امنیتی رسانه های اصلاح طلب و مشاور آیت الله هاشمی رفسنجانی معرفی کردند.

در پی آن، یک منبع آگاه در گفت و گو با ایرنا اعلام کرد که این فرد هیچ حکمی در مجمع تشخیص و دفتر ایت الله هاشمی رفسنجانی در مجمع ندارد.

روز گذشته سایت انتخاب اطلاعیه ای به نقل از دفتر آیت الله هاشمی رفسنجانی منتشر کرد که فرد بازداشت شده را مشاور آیت الله معرفی کرده بود.

اکنون، محمد هاشمی می گوید فرد بازداشت شده سمتی و سابقه ای در مجمع ندارد.
منبع: ایرنا
 
کلمات کلیدی : بازداشت، مجمع تشخیص مصلحت نظام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.