توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 156975
برگزاری نقد کتاب «غرب‌شناسی علمای شیعه»
از سوی گروه مطالعات اسلام و غرب پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، نشست علمی نقد کتاب «غرب شناسی علمای شیعه(در تجربه ایران معاصر)» فردا ۴ خردا در قم برگزار می‌شود.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۲۵
به گزارش الف به نقل از مهر، نشست علمی نقد کتاب «غرب شناسی علمای شیعه(در تجربه ایران معاصر)» از سوی گروه مطالعات اسلام و غرب پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و به همت مدیریت جنبش نرم افزاری مرکز همکاری های علمی و پژوهشی برگزار می شود.

نشست علمی نقد کتاب «غرب شناسی علمای شیعه(در تجربه ایران معاصر)» از سوی گروه مطالعات اسلام و غرب پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و به همت مدیریت جنبش نرم افزاری مرکز همکاری های علمی و پژوهشی برگزار می شود.

در این نشست علمی، حجت الاسلام والمسلمین احمد رهدار به عنوان مؤلف این کتاب و دکتر لطف الله آجدانی به عنوان ناقد، به ایراد سخن خواهند پرداخت.

این نشست علمی، پنج شنبه ۴ خردادماه از ساعت ۱۰:۱۵ تا ۱۲:۳۰ با حضور فرهیختگان حوزه و دانشگاه در سالن کنفرانس مرکز همایش های دفتر تبلیغات اسلامی، واقع در قم، چهارراه شهداء، ابتدای خیابان معلم برگزار خواهد شد.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.