توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453470
روزانه ۳۰ کیلومتر فیلتر سیگار در شهر تولید می‌شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۳
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران گفت: روزانه ۸ هزار تُن زباله در پایتخت تولید می‌شود که ۴۰ تا ۴۵ درصد از آن پسماند خشک است و همچنین روزانه ۵۰ تُن پسماند حجیم و ۳۰ کیلومتر فیلتر سیگار در شهر تولید می‌شود.

به گزارش فردا، منصور باقرصاد در حاشیه بازدید جمعی از خبرنگاران از مجتمع زباله‌سوز آرادکوه اظهار داشت: باید فرهنگ‌سازی تفکیک زباله در سطح شهر تهران نهادینه شود و در این راستا نیز در سال آینده اقداماتی صورت خواهد گرفت.
 
وی افزود: در سال آینده دو زباله‌سوز با ظرفیت 3 هزار تن و 3020 تن و قابلیت تولید 50 مگاوات برق به زودی قرارداد ساخت آن امضا می شود.
 
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران بیان داشت: مذاکراتی نیز برای ساخت کارخانه استحصال گاز با توان تولید 200 مگاوات برق در حال انجام است.
 
باقرصاد گفت: یک کارخانه تبدیل شیرابه به آب و آب کشاورزی در پایتخت احداث می‌شود.
وی یادآور شد: صددرصد سرمایه‌گذاری کارخانه‌ها در بخش خصوصی‌ انجام خواهد شد.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران افزود: روزانه 8 هزار تن زباله در پایتخت تولید می‌شود که 40 تا 45 درصد از آن پسماند خشک است و همچین روزانه 50 تن پسماند حجیم و 30 کیلومتر فیلتر سیگار در شهر تولید می‌شود.
 
کلمات کلیدی : فیلتر سیگار+زباله+پسماند
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.