نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493575
رونمایی از ۷ گزینه احتمالی شهرداری تهران/ خامسی جایگزین حجتی شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۲
منتخبان شورای پنجم امروز هفت گزینه نهایی برای شهردار بعدی تهران معرفی خواهند کرد و در این میان نام ۷ نفر بیش از بقیه شنیده می‌شود.

به گزارش مهر، محمود حجتی که تا اواخر دیشب گزینه اصلی حزب اتحاد برای معرفی به عنوان شهردار آینده تهران بود به دلیل تأکید بر باقی ماندن در ترکیب هیئت دولت انصراف داده و حزب اتحاد، قاسم تقی‌زاده خامسی (معاون اسبق خدمات شهری شهرداری تهران)   را جایگزین وی کرده است.

از سوی دیگر بر اساس شنیده‌های خبرنگار مهر، از محسن مهرعلیزاده (رئیس اسبق سازمان تربیت بدنی) و احمد ترک‌نژاد (استاندار اسبق کرماشناه و عضو اتاق بازرگانی) به عنوان افرادی که نام‌شان در بین هفت گزینه اولیه انتخاب شهردار آینده تهران از موقعیت خوبی برخوردار است، مطرح هستند.

احمد دوست‌حسینی (رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی) و مسعود خوانساری (رئیس اتاق بازرگانی تهران) دیگر گزینه‌های مطرح برای تصدی پست شهرداری تهران هستند. از سوی دیگر با وجود اینکه محمدعلی نجفی (مشاور اقتصادی رئیس‌جمهور) هنوز تصمیم قطعی میان دولت و شهرداری نگرفته است؛ کماکان نام او نیز در یان گزینه‌ها مطرح است.

همچنین در حالی که گفته می‌شود عباس آخوندی (وزیر راه و شهرسازی) شانسی برای قرار گرفتن در میان ۷ گزینه ندارد، برخی منابع از شانس وی برای قرارگرفتن در این ترکیب می گویند.
۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۱۲:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۲:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۱۱:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۱۵:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۵:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۰:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۰:۵۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۰:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ ۱۵:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ ۱۴:۲۶
 
 
کلمات کلیدی : شورای شهر تهران + انتخابات شوراها + انتخاب شهردار + شهرداری تهران
 
منوچهر راستی
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۲۸ ۱۰:۲۲:۱۱
واقعاً آش چقدر شور است که برای پیدا کردن جانشینی برای آقای قالیباف این تازه کاران چه می کنند .فردا هم شهرداری می آورند که هیچکدام با هاش نمی سازند و بعد از مدتی برکنار و افراد دیگر .بسیار مادر باید زایمان کند تا قالیبافی به دنیا آید .زمان در گذر و ما شاهد . (4480643) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.