نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503771
ظریف: برجام از روز اجرا با بدعهدی‌های آمریکا مواجه شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۵
وزیر امور خارجه گفت: برجام از روز اجرا متاسفانه با بدعهدی‌های آمریکا مواجه شد.

به گزارش تسنیم، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در حاشیه نخستین جلسه هیئت دولت دوازدهم در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه از نمایندگان مجلس برای بررسی خوبی که نسبت به وزرای پیشنهادی داشتند، تشکر می‌کنم، گفت: امروز شاهد بودیم که دولت با رای بالایی از مجلس اعتماد لازم را کسب کرد و امیدواریم که بتوانیم اهداف دولت را در این دوره محقق کنیم.

وی با اشاره به اولویت‌های وزارت امور خارجه در دولت دوازدهم گفت: دو اولویت را مدنظر داریم یکی روابط با همسایگان است و دیگری کمک به برنامه اقتصاد مقاومتی است که امیدواریم با همکاری همه دولت بتوانیم این دو را محقق کنیم.

وزیر امور خارجه با اشاره به اینکه بحث اقتصادی در دولت یازدهم هم جزو اولویت‌های وزارت خارجه بود، اظهار کرد: همه تلاش ما این بوده وزارت امور خارجه باری بر دوش معیشت مردم نباشد بلکه باری از دوش آنان بردارد که امیدواریم در این دوره بهتر و بیشتر این راه را دنبال کنیم.

وی در پایان تاکید کرد: برجام از روز اجرا متاسفانه با بدعهدی‌های آمریکا مواجه شد و ناگزیر بودیم که برای اجرای برجام در هر مورد با تلاش کار را دنبال کنیم که این راه را ادامه می دهیم.
 
کلمات کلیدی : ظریف+برجام+آمریکا
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۹ ۲۳:۵۸:۵۶
از روز دوم چرا که روز اول مشغول بتن ریزی بودیم (4528109) (alef-13)
 
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۰۷:۰۰:۰۷
جناب ظریف : مقابله شما در برابر بدعهدی امریکا به جز چند مصاحبه چه بود ؟! با توجه به متن برجام آیا حق اعتراضی هم دارید ؟ (4528202) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.