نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 368178
زورگیری اوباش خطرناک با قمه در پارک
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۰
3 اوباش خطرناک محله تهران نو که با استفاده از قمه و چاقو اقدام به زورگیری از شهروندان در پارک های محله می‌کردند، در یک تعقیب گریز پلیسی با همکاری مردم دستگیر شدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ساعت ۱۹:۰۰بیست و هشتم خردادماه مامورین کلانتری ۱۲۸تهران نو در اجرای طرح پاکسازی پارک ها و تفرجگاها و همچنین اجرای طرح های مهار جهت پیشگیری از سرقت های به عنف در موقعیت مسیل جاجرود مشاهده می کنند تعدادی از شهروندان هراسان به سمت جلوی پارک دویده و اعلام داشتند سه نفر در انتهای پارک با چاقو و قمه اقدام به رعب و وحشت و ایجاد صدمه به مردم می کنند.

بلافاصله ماموران به محل اعزام و مشخص شد دو نفر پس از دستگیری خود را به هویت های "مراد" و "رامین" معرفی کردند ، در حال فرار هستند و یکی از شهروندان که از ناحیه سر و صورت دچار جراحت شده به تعقیب متهمان پرداخته است.

مامورین با مشاهده صحنه اقدام به تعقیب متهمین کرده که متهم ردیف اول توسط شهروندان دستگیر و متهم ردیف دوم نیز در حال فرار بود که مامورین اقدام به تعقیب و گریز وی کرده و با رعایت قانون به کارگیری سلاح و پس از سه مرتبه ایست با صدای بلند اقدام به شلیک یک عدد تیر هوایی نموده که در نهایت متهم ردیف دوم نیز دستگیر و یک عدد چاقو نیز از وی کشف شد.

در ادامه متهم ردیف سوم که "ساسان"نام داشت نیز دستگیر و هر سه به کلانتری منتقل می شوند.

سرهنگ ابوالقاسم باقری شاد،سرکلانتر یازدهم پلیس پایختت درباره این خبر باشگاه خبرنگاران جوان گفت:در بازجویی‌های پلیسی مشخص می شود متهمان از اراذل و اوباش محله تهران نو هستند که با استفاده از قمه و چاقو اقدام به زورگیری از شهروندان در پارک های محله تهران نو می کردند .

سرکلانتر یازدهم پلیس پایختت اظهار داشت: هر سه متهم پس از تشکیل پرونده و شناسایی از سوی مالباختگان ضمن اینکه به جرائم ارتکابی خود معترف شدند جهت تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایم در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفتند.
 
کلمات کلیدی : سرقت+زورگیری
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۱ ۲۳:۴۲:۲۳
به نظرم این افراد در جا باید اعدام شوند نه اینکه دو روز بروند زندان بعد با پارتی و ارعاب قاضی دوباره بیایند بیرون (3796925) (alef-11)
 
محمد
Romania
۱۳۹۵-۰۶-۲۵ ۱۴:۲۳:۴۹
آخه برای هر کاری که نمی شود اعدام کرد. اما متاسفانه قانون هم اشکال دارد اینها چند وقتی می روند زندان و بعد آزاد می شوند البته با تجربه بیشتر. راه کار این است که اینها را به کار اجباری برای راه سازی ببرند تاآدم شوند (3935830) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۱ ۲۳:۵۲:۲۴
فقط اعدام . رحم نکنید . (3796938) (alef-11)
 
جلیلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۰۱:۱۷:۳۱
از ادبیات مطلب کاملا معلومه گزارش توسط کلانتری تنظیم شده (3797059) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۰:۴۸:۳۱
چرا زورگیری ها تمام نمی شود ؟ تا کی هر چند روز یکبار باید این اخبار را یشنیم ؟ مسئولین باید راه اساسی ارائه دهند . زندانی شدن آنها و آموزش تبهکاریهای جدید ، از آنها یک خلافکار حرفه ای تمام عیار می سازد . (3797662) (alef-3)
 
سریری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۱۱:۵۹:۲۱
بهترین مجازات برای اینها فرستادن به یک نقطه بد آب و هو ا با کنترین امکانات . مثلا در جاده قم تهران کمپی درست کنند و این ارازل را برای چند سال در آن نگهداری کنند تا آدم بشوند (3797844) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.