نظر منتشر شده
۲۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 201578
شوخی ابتکار با روحانی در جلسه دولت
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۲۱
معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در تازه‌ترین مطلب ارسالی خود در صفحه فیسبوکش، حاشیه‌ای از جلسه روز چهارشنبه هیأت دولت را روایت کرد.

به گزارش سایت خبری محیط زیست ایران، معصومه ابتکار نوشت: «امروز یک ماه از صدور حکم رئیس‌جمهور دکتر روحانی برای مسئولیت من سپری شده. با دشواری کار و وضعیت اسفناک و چالش‌برانگیز محیط زیست کشور، پس از امیدم به لطف خداوند، همدلی و محبت شما مردم عزیز و همراهان خستگی‌ناپذیر توانم می‌بخشد.

بدون شک توصیه‌ها و تذکرات شما رهنمودهای ارزشمندی است که راه را از بیراهه روشن می‌سازد. باز هم تکرار می‌کنم که تلاشم این است همه پیام‌ها را بخوانم ولی با توجه به چهار صفحه فیس‌بوک و سه وبلاگ، امکان پاسخگویی به همه را ندارم.
اما یک اتفاق جالب:
چهارشنبه آقای دکتر روحانی که از مراسم سان نیروی شریف انتظامی بازگشته بود، بر ضرورت حفاظت از پارک ملی دریاچه ارومیه تاکید محکم و بسیار قوی داشت. به طوری که یکی از دوستان به مراسم سان دیدن ایشان اشاره کرد و به مزاح گفتند اینقدر که با تحکم صحبت می‌کنید شاید به خاطر جلسه امروزتان با نیروی انتظامیه؟!
دکتر روحانی هم با همان قوت کلام گفت: بله، از سان آمده‌ام.
اینجا بود که من پرسیدم: ولی هنوز که یک حقوقدان هستید؟!
خوشبختانه رئیس‌جمهور خندید و گفت: بله، حقوقدان هستم.»
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۹ ۲۰:۲۱:۰۱
واقعاً زشته شوخی اونم با روحانی (1710893) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۹ ۲۱:۳۷:۴۳
هیچ زشتی هم نداره .ما رییس جمهوری می خوایم که فحش خورش ملس باشه .دوره تقدس دادن به هرکسی گذشته دنیای امروز همینگونه است (1711051) (alef-6)
 
ش
۱۳۹۲-۰۷-۲۰ ۰۸:۴۳:۴۴
شوخی رو قبول دارم ولی دیگه فحش چی بود که بهش اضافه کردی؟
کی گفته رئیس جمهور باید فحش خورش ملس باشه؟
اتفاقا اصلا هم رئیس جمهور نباید نسبت به فحش بی تفاوت باشه چون باعث توسعه بداخلاقی در جامعه میشه ولی شوخی و نقد و اینجور چیزا خوبه. (1711560) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۹ ۲۱:۱۶:۵۰
خيلي خنديديم! (1711013) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۱۹ ۲۱:۲۱:۲۹
سلام :
کی میره این همه راه را؟ (1711023) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۰۷-۱۹ ۲۱:۴۶:۱۳
شوخی سیاستمدارها هم جالبه ها... این مثلا شوخی بود؟ بیاین شوخی بچه های محله ما رو ببینید:-) (1711069) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۹ ۲۱:۵۷:۱۱
جلسه دولت مارو ببین!! جای شوخی ومسخره بازی.به فکر مرغ باشید که در دولت تدبیر وامید کیلویی700تومن گرون شده.مسخره کردن ملتو با این فیسبوک بازیشون (1711089) (alef-6)
 
بهمن
۱۳۹۲-۰۷-۲۰ ۰۴:۲۷:۱۴
دوست عزیز! نمی شه به بهانه رسیدگی به مایحتاج مردم، دولت رو از ارتباط مستقیم با مردم منع کرد.
درسته که کنترل تورم بسیار مهم و واجبه، ولی این چه ربطی داره به چند دقیقه ارتباط مستقیم با مردم؟ از کجا معلوم که ماحصل این ارتباط کشف مشکلاتی از مردم نباشه که تاکنون پوشیده مونده؟
درضمن، اعتراضتون به افزایش قیمت مرغ حق شماست، نمی تونم هم بگم که دولت همه تلاشش رو کرده، ولی این دولت میراث خوبی هم بهش نرسیده.
درکنار این اعتراضتون، یک نیم نگاهی هم به قیمت داروهای خاص داشته باشید، داروهایی که برای بیماران حکم مرگ و زندگی دارند.
قیمت این داروها به یک سوم رسیده در زمان کوتاهی که این دولت روی کار اومده. (1711402) (alef-6)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۷-۲۰ ۱۱:۰۱:۱۸
وقتی تو دولت خدمتگزار 4000 تومن رفت روش شما زبانتان کجا بود؟!!!! (1711878) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۹ ۲۲:۰۱:۰۵
اخه قبلا گفته بود من سرهنگ نیستم . (1711095) (alef-6)
 
اهوازی
۱۳۹۲-۰۷-۱۹ ۲۲:۰۱:۴۹
خانم ابتکار لطفا بداد کارون برسید این سرخرگ آئورت ایران در حال نابودی است انواع فاضلاب های صنعتی -کشاورزی-بیمارستانی - خانگی به این کهن رود ایران می ریزد و آن را به یک فاضلاب روان بدل کرده است (1711100) (alef-6)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۷-۲۰ ۱۷:۲۵:۵۳
سلام :
تو رو خدا سوژه جدید یه زبان انیها نیندازید . همان دریاچه ارومیه تا آخر دولت یازدهم کافیه . (1712766) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۹ ۲۲:۲۲:۰۳
چقد با حاله این رئیس جمهورمون. درود بر او و بر ملت. (1711127) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۰ ۰۰:۴۳:۳۸
بی مزه بود (1711313) (alef-6)
 
مردم
۱۳۹۲-۰۷-۲۰ ۰۷:۲۷:۵۵
هر دو از مسئولین کشور هستند و دوست داشتنی . شوخی هم خب خیلی ساده و عادی . اما مشکلات مردم چی ؟ اینها نباید حالی برای شوخی بذاره (1711443) (alef-6)
 
بهروز
۱۳۹۲-۰۷-۲۰ ۱۲:۵۰:۵۳
اینقدر سخت نگیر آقایاخانم مردم.این نوع مسائل در میان سیاستمدارای دنیا هم امری معمول بحساب میاد که باعث تلطیف فضای خشک وجدی وخسته کننده حاکم برمحیط روایط سیاستمدارا میشه (1712124) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۰ ۰۸:۱۲:۵۲
آقا انتظار داريد جلسه دولت مثل محيط سربازي باشه و رييس جمهور فرمانده پادگان (مانند دولت فخيمه! قبلي)
در دولت بايد همه ‍ژنرال باشند نه سرباز
احسنت به چنين دولت و چنين ژنرالهايي كه در عين احترام و جديت صميمت را نيز چاشني كار مي كنند. (1711504) (alef-6)
 
رهاورد
۱۳۹۲-۰۷-۲۰ ۰۸:۱۴:۵۰
سلام من بعنوان یک شهروند در اهواز از وضعیت موجود در اهواز وکل استان بهیچوجه راضی نیستیم متاسفانه پول نفت داره جاهای دیگه خرج میشه ولی دریغ از یک ریال که واسه خوزستان خرج بشه آقایون جیباتون پر نشد یا شایدم این جیبا ته نداره همه اصحاب مجلس سالی هزار بار میان اهواز ولی یه نگاه به کارون وآسمون این خاک نمیندازن آره اینه مزد دست همون مردمی که 8سال جنگیدن ولی نبایدم فکری بحال اینجا کرد رفتن جنگیدن خوب حتما عشقشون کشیده بود خواستن نرن ما وقتی حقمون رو نتونیم تو کشورمون داشته باشیم مطمن باشید یه روز دشمن حق مارو تو خونمون میگیره ، این شهر متاسفانه هیچ امنیتی نداره مسولان اگر ادعای مسول بودن دارید به این خاک هم نظر کنید .اینجا اهواز نیست تگزاس یه جهنمی هست که فقط جایی واسه یه عده است که فقط پول از این خاک بچاپن بی سروصدا خواستی حرف هم بزنی حقت 6 ضربه چاقو و بعدشم مرگ. (1711507) (alef-6)
 
رهاورد
۱۳۹۲-۰۷-۲۰ ۰۸:۱۸:۵۱
سلام ریس جمهور عزیز بداد خوزستان برسید. کارون در حال نابودی است و در آینده مردمی بیمار خواهیم داشت . نگذارید خون شهیدان پایمال شود. رهاورد از اهواز (1711514) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۰ ۰۸:۳۱:۱۴
اینقدر با نقل قول از فیس بوک دل ما رو نسوزونید . اخه این مطالب رو در فیس بوک برای کی مینویسند ؟ برای مردمی که از داشتن فیس بوک محرومند؟
شاید فقط برای خارج نشینان مینویسید؟ نظر انها برایتان مهمتر از ماست!؟ (1711532) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۰ ۰۹:۰۲:۲۴
جقدر خنک شده هوا دلیلش رو فهمیدم (1711616) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۷-۲۰ ۰۹:۲۴:۰۳
سركار خانم دكتر ابتكار لطفا به موضوع مديريت دفتر اب و خاك سازمان خودتان توجه كنيد كه با عدم مديريت خود ، پسماند كشور به اين روز افتاده است . (1711655) (alef-6)
 
کریم
۱۳۹۲-۰۷-۲۰ ۱۲:۲۶:۵۷
بفکر همه جا هستند الا رود خانه زایند رود با تشگر از الف لطفاً برای دل خوشی اصفهانیها باان همه شهید ومعلول وازادگان که مایع شرف عزت ما هستند این مطلب ندازید توسطل اشغال بامید خدا (1712076) (alef-6)
 
صفا
۱۳۹۲-۰۷-۲۰ ۱۲:۴۱:۵۱
ای بابا ما عادت که (( به مرگ بگیرن تا به تب راضی بشیم)) اون اول ها هر گرونی رو می گفتیم کار ضد انقلاب هست بعد فهمیدیم ای آقا دست ستاد تنظیم بازار تو کار! مخصوصا از وقتی که به طور رسمی اعلان کردن پایین آمدن بیشتر قیمت ارز و سکه بیشتر از این به صلاح مملکت نیست! (1712106) (alef-6)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۷-۲۰ ۱۶:۰۲:۴۴
والله اونجورکه زمان تبلیغات ریاست جمهوری یه عده مملکت رومفلوک وبربادرفته وانمودمی کردن بایدشب وروزدرحال گریه وزاری باشن نه شوخی !!! (1712519) (alef-6)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته