توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 427271
عارف: اعتماد کامل مردم به لیست امید تکلیفی بر عهده نمایندگان قرار داده است
تاریخ انتشار : جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۹
رییس فراکسیون امید تاکید کرد که مردم شهرهای استان تهران تمامی 30 نماینده تهران را باید نماینده خود بدانند.

به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف در افتتاح دفتر مجمع نمایندگان استان تهران در لواسان، گفت: از حضور پر شور مردم در انتخابات اسفند 94 تشکر می‌کنم و امیدوارم شاهد حضور پرشکوهتری در دو انتخابات مهم اردیبهشت ماه سال آینده هم باشیم.

عارف با اشاره به مباحث مطرح شده در جلسه گفت: امیدواریم در فضای خوبی که ایجاد شده ما این فرصت را داشته باشیم که به عنوان خدمتگذاران مردم به آنها خدمت کنیم.

وی اعتماد کامل مردم به یک لیست در تهران را کاری کارستان توصیف کرد و افزود: این یک تکلیف بر گردن نمایندگان است و مردم هم به برنامه ما رای دادند که میثاق ما آن برنامه است.

رییس فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه ارتباط مردم با نمایندگان یک اصل و پیش‌فرض است، گفت: ما در مجمع نمایندگان تهران تصمیم‌ گرفتیم که دفاتر نمایندگی را دایر کرده و نمایندگان با یک‌برنامه زمانی مشخص در خدمت مردم باشند.

عارف با اشاره به افتتاح دو دفتر قبلی مجمع نمایندگان استان تهران در اسلامشهر و شهرری افزود: پس از افتتاح این دفاتر استقبال خوبی از سوی مردم انجام شد.

رییس مجمع نمایندگان استان تهران و فراکسیون امید گفت: جلساتی را با مسوولان داشتیم که بر اساس آن تصمیم‌گیری‌هایی هم شده است که نتایج آن اعلام خواهد شد.

وی از مردم خواست که با مراجعه به این دفاتر مشکلات خود در امور شغلی، معیشتی، کاری، اجتماعی و ... را به نمایندگان خود منتقل کنند و مطمئن باشند که این‌ها در مجمع نمایندگان استان تهران مطرح می‌شود.
عارف خطاب به مسوولان و مردم محلی گفت: شما نه یک نفر که سی عضو مجمع نمایندگان را باید نماینده خود بدانید، ساز جدایی زدن من نمیدانم چقدر مرقوم به صرفه است اما اینطور شما 30 نماینده دارید.

وی افزود: در سال 81 شورایعالی امنیت ملی مصوبه‌ای در مورد وضعیت آلودگی آب داد و اتفاقا اولین جایی که در حریم تخریب شد، هتل واریان که متعلق به دولت بود تخریب شد و دولت برای اینکه مردم ناراضی نباشند از خودش شروع کرد و نتیجه خوبی هم داشت و حداقل تا پایان دولت اصلاحات وضعیت آب رودخانه‌های جاجرود و کرج سالم بود.

عارف با تاکید بر اینکه هیچ‌قانونی وحی منزل نیست، گفت: می‌شود بازنگری کرد در قوانین و با اقدامات کارشناسی آنها را تغییر داد.

رییس فراکسیون امید با تقدیر از دست‌اندرکاران این برنامه و راه‌اندازی دفتر قدردانی کرد و گفت: از خانم مافی بخاطر تلاش‌ها و پیگیری‌هایی که برای ایجاد و راه‌اندازی دفتر لواسانات کردند قدردانی می‌کنم.

عارف تاکید کرد که تمامی 30 نماینده مجمع استان تهران در زمان‌بندی‌های مشخص در دفاتر حضور خواهند داشت
 
کلمات کلیدی : فراکسیون امید+ محمدرضا عارف +تعهد نمایندگان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.