فیلم‌های ایرانی در راه کلکته و ایتالیا

24 اسفند 1395 ساعت 23:39


فیلم «شیفت شب» ساخته نیکی کریمی در بیست و چهارمین جشنواره فیلم زنان نظر به دیگر سو (اسگواردی آلترووه) در بخش سینمای بین الملل به نمایش در می‌آید.
به گزارش ایسنا، فیلم‌های «سینما نیمکت» به کارگردانی محمد رحمانیان و «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» به کارگردانی حمید رضا قربانی در "فوروم بین المللی سینمای نوین کلکته" به روی پرده می‌روند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، این دو فیلم در دوره جدید "فوروم بین‌المللی سینمای نوین" حضور خواهند داشت.

پیش از این فیلم «سینما نیمکت» در جشنواره‌هایی بین المللی چون مونترال (کانادا)، آسیایی رم (ایتالیا)، میل ولی (آمریکا)، سائوپائولو (برزیل) و گوآ (هند) و فیلم «خانه ای در خیابان چهل و یکم» در جشنواره هایی بین المللی چون سائوپائولو (برزیل)، مِد فیلم (ایتالیا) و بنگلور (هند) با پخش کنندگی بنیاد سینمایی فارابی به نمایش در آمده‌اند.

دوره جدید "فوروم بین‌المللی سینمای نوین" از ۷ تا ۱۳ فروردین ماه سال ۱۳۹۶ در کشور هند برگزار می‌شود.

همچنین فارابی اعلام کرد که جشنواره فیلم زنان "نظر به دیگر سو" میزبان «شیفت شب» است.

فیلم «شیفت شب» ساخته نیکی کریمی در بیست و چهارمین جشنواره فیلم زنان نظر به دیگر سو (اسگواردی آلترووه)  در بخش سینمای بین الملل به نمایش در می‌آید.

«شیفت شب» با پخش کنندگی بنیاد سینمایی فارابی پیش از این در جشنواره‌هایی بین المللی چون ورشو (لهستان)، خانه آسیا (اسپانیا)، تالین (استونی)، صوفیه منار (بلغارستان)، سینه فن (هند)، بر خط دوازده ماه (رومانی)، بغداد (عراق)، آسیا – اقیانوسیه (چین) و داکا (بنگلادش) و همچنین جشنواره فیلم‌های ایرانی در تورنتو (کانادا) حضور داشته است.

بیست و چهارمین جشنواره فیلم زنان "نظر به دیگر سو" (اسگواردی آلترووه)  از ۲۲ تا ۲۹ اسفند ماه سال جاری در شهر میلان در کشور ایتالیا برگزار میشود.


کد مطلب: 454306

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcjyxexmuqeitz.fsfu.html?454306

الف
  http://alef.ir