جزئیات رسیدگی به پرونده قاتل سریالی زنان در بندرعباس

8 شهريور 1396 ساعت 21:24


معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان جزئیات قتل و قطعه قطعه کردن دو زن را توسط قاتل سریالی تشریح کرد .

به گزارش دادگستری هرمزگان، جاوید امانی اظهار داشت: به دستور مقام قضایی کارآگاهان  پلیس جنایی در پی اعلام مفقودی دو زن در شهرستان بندرعباس ، رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده و  پس از انجام  تحقیقات فنی و پلیسی پرده از راز این جنایت ها برداشته شد.

وی در ادامه افزود: خانواده زنی ۳۵ ساله که مدیر یکی از رستوران های واقع در مجتمع تجاری ستاره جنوب بندرعباس بوده است با مراجعه به مأمورین انتظامی از مفقود شدن او خبر داده اند که پس از بررسی های به عمل آمده مشخص گردید این زن  ۲ روز پیش از مفقود شدن  با مردی جوان به نام محمدرضا مکالمات تلفنی داشته است.

 معاون قضایی رئیس کل  دادگستری استان هرمزگان با اعلام این مطلب که متهم به دستور مقام قضایی بازداشت و مورد بازجویی های فنی – پلیسی قرار گرفته است خاطر نشان ساخت: وی در جریان بازجویی ها لب به اعتراف گشوده و به قتل زن مورد نظر اعتراف نموده است.

امانی اذعان داشت: قاتل سر آشپز رستوران بوده و  همچنین دانشجوی کارشناسی ارشد رشته حقوق می باشد و به دلیل اطلاعات حقوقی و قضایی خود  از بیان واقعیت طفره  می رفت که  پس از اینکه در تنگنای اطلاعاتی قرار گرفته است؛ سرانجام لب به اعتراف گشود و حاضر شد جزئیات جنایتی را که مرتکب شده است بازگو نماید.

این مقام  قضایی با اشاره به اینکه قاتل  پس از دستگیری به ارتکاب  قتل  و قطعه قطعه نمودن زن جوانی در پنج سال پیش از این نیز اعتراف کرده است یادآور شد: بررسی ها به منظور اثبات این فرضیه که آیا متهم مرتکب قتل های دیگری نیز  شده است یا خیر ، همچنان ادامه دارد.

امانی تصریح کرد: متهم در اعترافاتش اظهار داشته: قربانی را که مدیر یک رستوران بوده است به دلیل اختلافات مالی به قتل رسانده است و قرار بوده با  مشارکت مقتول رستورانی را افتتاح و  راه اندازی کنیم و برای تحقق  این منظور مبلغ ۱۰ میلیون تومان به او قرض داده است که مقتول همواره از عمل به تعهدات خود و بازپرداخت مبلغ مورد نظر  طفره می رفته است  تا اینکه  قاتل نقشه قتل را  طراحی نموده و به بهانه ای قربانی خود  را به خانه  خود می کشاند و به وسیله چاقو چند ضربه به وی وارد ساخته،  سپس جسدش را به  ۹ قسمت تقسیم  و هر قسمت را در یک سطل زباله   جاسازی می کند.

امانی در ادامه خاطرنشان کرد: در جریان تحقیقات  به عمل آمده مشخص گردیده قاتل پس از به قتل رساندن قربانیان خود  جواهرات آنها را به مالخر فروخته است.  

به گفته معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، کارآگاهان احتمال می دهند که متهم در قتل های دیگری دست داشته باشد و هر چند وی قصد دارد با داستان سرایی  روند تحقیقات را به انحراف بکشاند  اما بازجویی ها  به منظور رمزگشایی از اظهارات ضد و نقیض وی همچنان ادامه دارد.        


کد مطلب: 507019

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcjvaeihuqeyyz.fsfu.html?507019

الف
  http://alef.ir