اهداي يك دستگاه وانت تندر ايران خودرو به «ميرزا آقا» (+عکس)

3 خرداد 1396 ساعت 14:52


«میرزاآقا پیرد موسی» مرد زحمتکشی است كه پيش‌تر با وانت امرار معاش می‌کرد اما با تنگناهاي اقتصادي و فشارهاي زندگی مجبور شد وانت خود را بفروشد و با فروش سیب زمینی و پیاز روی گاری دستی، به سختي امرار معاش كند. ايران خودرو در راستاي مسئوليت هاي اجتماعي خود، با اهداي يك دستگاه وانت تندر از «ميرزا آقا»، پيرمرد زحمتكش اردبيلي تقدير كرد.     


به گزارش عصر ایران، «میرزاآقا پیرد موسی» مرد زحمتکشی است كه پيش‌تر با وانت امرار معاش می‌کرد اما با تنگناهاي اقتصادي و فشارهاي زندگی مجبور شد وانت خود را بفروشد و با فروش سیب زمینی و پیاز روی گاری دستی، به سختي امرار معاش كند.

او با وجود همه اين سختي ها، در روزهاي منتهي به انتخابات رياست جمهوري در صحنه حضور پيدا كرد و مانند بسياري از هموطنان، با حضور در پاي صندوق هاي راي، حماسه 29ارديبهشت را خلق كرد.
 
اهداي يك دستگاه وانت تندر ايران خودرو به «ميرزا آقا» (+عکس)
 
عكسي كه از ميرزا آقا در يكي از برنامه هاي انتخاباتي گرفته شده بود،‌ مورد توجه كاربران شبكه هاي اجتماعي قرار گرفت و به نوعي به نماد طبقه زحمتكش جامعه تبديل شد. يكي از خبرگزاري ها او را در اردبيل پيدا و با او مصاحبه كرد. میرزاآقا در آن گفت وگوي كوتاه گفت: وقتی دکتر روحانی در ورزشگاه شهید آسمانی اردبیل، محکم گفت که من پولهای بلوکه شده را ازحلقوم آمریکا بیرون کشیدم، ناخودآگاه اشک از چشمانم جاری شد.
 
اهداي يك دستگاه وانت تندر ايران خودرو به «ميرزا آقا» (+عکس)

میرزا آقا در دوران دفاع مقدس بارها به جبهه ها اعزام شده و به داشتن کارت ایثارگری افتخار می کند و می گوید که برای دفاع از آرمان های امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری آماده جانفشانی است.

ايران خودرو به پاس اين روحيه و مشي ايثارگرانه و در راستاي مسئوليت هاي اجتماعي خود، از ميرزاآقا براي حضور در اين شركت دعوت و يك دستگاه خودرو وانت تندر به او اهدا كرد.

قائم مقام اجرايي مديرعامل ايران خودرو در اين خصوص گفت: حضور چند ده ميليوني مردم شريف ايران در انتخابات اخير، برگ ديگري از حماسه آفريني هاي اين ملت بزرگ در تاريخ انقلاب اسلامي بود كه به مستحكم‌تر شدن پايه هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي منجر شد.

محسن ناقدي برادران اظهار كرد: اقشار مختلف مردم در اين حماسه آفريني مشاركت داشتند و آقاي پيرد موسي نيز نماد و نماينده قشر زحمتكش و تلاشگر جامعه بود كه فعالان صنعت خودرو و قطعه سازي كشور بر خود واجب دانستند تا از وي تقدير كنند.

وي افزود: هزينه اين خودرو توسط يكي از شركت هاي قطعه سازي بخش خصوصي تامين شده است.

«میرزاآقا پیر دوموسی» نيز گفت: از دولت آقاي روحاني و كارگران خودروسازي و قطعه سازي تشكر مي كنم و اميدوارم زندگي آنها و همه مردم ايران نيز با خير و بركت همراه باشد.

او گفت: اولين كاري كه با اين وانت مي كنم اين است كه با خانواده ام به مشهد مقدس و زيارت امام رضا (ع) سفر خواهم كرد.
 


کد مطلب: 475439

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcjtiexhuqeaxz.fsfu.html?475439

الف
  http://alef.ir