توافق منچستریونایتد با مورینیو

30 آذر 1394 ساعت 18:12


طبق ادعای یک نشریه انگلیسی آقای خاص با سران باشگاه منچستریونایتد برای هدایت این تیم به توافق رسیده است.

به گزارش تسنیم، در حالی که تنها چند روز از اخراج ژوزه مورینیو از سمت سرمربیگری چلسی می‌گذرد، نشریه «سان» انگلیس در خبری اختصاصی مدعی شد که سران باشگاه منچستریونایتد با ژوزه مورینیو به توافق رسیده‌اند.

بر اساس این گزارش، سران باشگاه منچستریونایتد، اِد وودوارد (مدیر اجرایی باشگاه) و ژوزه مورینیو با یکدیگر نشستی داشته‌اند و در خصوص احتمال مربیگری وی به مذاکره پرداخته‌اند و در نهایت آقای خاص پیشنهاد منچستری‌ها را برای اینکه سرمربی بعدی این تیم شود، پذیرفته است.

حالا خانواده گلیزر، مالکان آمریکایی باشگاه منچستریونایتد سر دو راهی مانده‌اند که همین حالا لوئیز فن‌خال را اخراج کنند یا اینکه به او یک شانس دیگر بدهند و اجازه دهند در بازی با استوک‌سیتی هم روی نیمکت بنشیند. این در حالی است که این مربی هلندی تا سال ۲۰۱۷ با پرافتخارترین باشگاه انگلیس قرارداد دارد.

اگر مورینیوی پرتغالی جانشین فن‌خال بشود، خیلی زود مقابل تیم پیشین خود قرار می‌گیرد. شیاطین سرخ در تاریخ ۲۸ دسامبر ۲۰۱۵ (۷ دی) در رقابت‌های لیگ برتر پذیرای چلسی هستند.

منچستریونایتد با شکست خانگی مقابل نوریچ‌سیتی وارد فاز جدیدی از بحران شده است و انتقادات به این تیم و در رأس آن لوئیز فن‌خال شدت گرفته است. شیاطین سرخ در ۱۳ بازی اخیر خود در رقابت‌های مختلف تنها سه پیروزی کسب کرده‌اند.

بر اساس گزارش‌ها بازی پیش‌روی منچستریونایتد مقابل استوک‌سیتی که قرار است شنبه ۵ دی در ورزشگاه بریتانیا برگزار شود، آخرین فرصت سرمربی هلندی شیاطین سرخ برای نجات جایگاه خود به شمار می‌رود.

منچستریونایتد پس از گذشته ۱۷ هفته از مسابقات فصل جاری لیگ برتر، ۸ پیروزی، ۵ تساوی و ۴ شکست کسب کرده است. شاگردان فن‌خال با ۲۹ امتیاز در رده پنجم هستند و با لسترسیتی صدرنشین ۹ امتیاز اختلاف دارند.


کد مطلب: 318983

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcjooettuqevhz.fsfu.html?318983

الف
  http://alef.ir