برانکو: این بازی را می‌بردیم اتفاق خاصی رخ نمی‌داد!

بخش ورزشی الف،26آذر95

26 آذر 1395 ساعت 19:55

سرمربی پرسپولیس گفت: باید در مقابل تیم‌هایی مانند ذوب‌آهن قدر فرصت‌هایمان را بدانیم تا مغلوب تک‌موقعیت حریف نشویم.


به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ پس از شکست تیمش مقابل ذوب‌آهن در نشست خبری حاضر شد و به خبرنگاران گفت: به تیم ذوب‌آهن بابت پیروزی تبریک می‌گویم. بازیکنانم در این بازی تمام تلاش خود را کردند اما متاسفانه نتوانستیم در شب میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) برد را به هوادارانمان هدیه کنیم. ما باید در مقابل تیم‌هایی مانند ذوب‌آهن که از تنها فرصت خود که آن هم یک شوت از راه دور است، از موقعیت‌های ۵۰ درصد خود استفاده کنیم تا اینگونه پشیمان نشویم.

وی ادامه داد: لیگ همچنان ادامه دارد. این دومین شکست ما در ۴۰ بازی گذشته بود. ما باید سعی کنیم که دیگر این شکست‌ها تکرار نشود. از این لحظه به بعد فقط به بازی با سیاه‌جامگان فکر می‌کنیم و خود را برای آن دیدار آماده می‌کنیم.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: بازی تراکتورسازی و سپاهان را تحلیل نکرده‌ایم اما هنوز فصل تمام نشده و نتایج زیادی رقم خواهد خورد. اگر ما می‌بردیم اتفاق خاصی نمی‌افتاد و فقط اختلاف امتیازمان با تراکتورسازی و تیم‌های پایین‌تر بیشتر می‌شد.

سرمربی سابق تیم ملی بیان کرد: همیشه گفته‌ام در لیگ ایران نتایج معلوم نیست هر کسی می‌تواند رقیبش را شکست دهد. وجود تماشاگران ایرانی که شاهد بازی‌های لیگ هستند بهترین مزیت برای فوتبال ایران است. قهرمان لیگ تا پایان فصل مشخص نمی‌شود و مانند فصل قبل که تا هفته آخر سه تیم شانس قهرمانی داشتند.

خبرنگاران حاضر در نشست خبری دیدار ذوب‌آهن و پرسپولیس به دلیل عدم حضور برانکو در نشست خبری پیش از بازی این دو تیم به نشانه اعتراض از سرمربی پرسپولیس سوال نپرسیدند و به توضیحات برانکو درباره بازی افاقه کردند.


کد مطلب: 424921

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcj8xexvuqe8hz.fsfu.html?424921

الف
  http://alef.ir