درخواست استعفا از نمایندگان فارس

29 تير 1394 ساعت 23:12


برخی از شرکت کنندگان در مراسم معارفه استاندار جدید فارس در خلال مراسم با سر دادن شعارهای مختلف خواستار استعفای نمایندگان استان در مجلس شدند که با سخنرانی استاندار آرامش به مراسم بازگشت.

به گزارش مهر، عصر دوشنبه در مراسم معارفه استاندار فارس، گروهی از حاضرین در سالن هنگام سخنرانی رئیس مجمع نمایندگان استان، به شعار دادن برخاستند و خواستار استعفای دسته‌جمعی نمایندگان فارس شدند.

پس از استعفای استاندار سابق فارس و زمانی که کاندیداهای معرفی شده از جانب نمایندگان مورد تائید وزارت کشور قرار نگرفت، نمایندگان استان فارس تهدید به استعفای دسته‌جمعی کردند و امروز زمانی که مجری برنامه، رئیس مجمع نمایندگان را برای سخنرانی به پشت تریبون دعوت کرد، جمعی در سالن با شعار «استعفا، استعفا» خواستار اجرای تهدید نمایندگان شدند.

در زمان سخنرانی رئیس مجمع نمایندگان فارس، جمعی از حاضرین در سالن بارها با سر دادن شعار «استعفا» و «نمایندگان فارس استعفا دهند»، جو مراسم را به گونه‌ای پیش بردند که با اعتراض برخی از اعضای حاضر در سالن همراه شد که در این هنگام برخلاف روال مرسوم، استاندار فارس پیش از گرفتن حکم خود از دست وزیر کشور، اقدام به سخنرانی کرد تا جو حاکم بر سالن را آرام کند.

توسعه متوازن استان اولویت من است

افشانی استاندار جدید فارس با بیان اینکه امروز وحدت باید به عنوان اولویت در استان فارس مد نظر قرار داشته باشد، گفت: من شناخت کاملی از استان فارس دارم، چرا که سال‌ها در بخش‌های مختلف این استان فعالیت داشته‌ام.

وی ادامه داد: به لحاظ فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و ... فارس را می‌شناسم و از امروز به بعد باید تمام صحبت‌ها و اختلافات گذشته کنار گذاشته شود.

استاندار فارس تاکید کرد: فارس، ایران قدیم است؛ مرکزیت به جا مانده از یک کشور کهن با چند هزار سال تمدن را دارد و شیراز نیز شهر ایمان، ادب و شاهچراغ(ع) است.

افشانی ادامه داد: همه ما باید ید واحد برای پیشرفت و توسعه استان فارس و رسیدن به موفقیت‌های بیشتر شویم.

وی یادآور شد: مردم به اندازه کافی مشکلات دارند و ما نباید با طرح مباحث مختلف، مشکلات مردم را افزایش دهیم.

استاندار فارس با بیان اینکه وقت خودمان را صرف حاشیه‌سازی در استان نکنیم، گفت: هیچ‌گونه پیشرفت و موفقیتی حاصل نمی‌شود مگر اینکه اتحاد، وحدت و همدلی در استان وجود داشته باشد.

افشانی تصریح کرد: با تعامل و همدلی، توسعه و پیشرفت استان را آغاز می‌کنیم و در این میان برنامه‌ها و اولویت‌های دولت را مد نظر قرار می‌دهم.

وی تاکید کرد: آموزش و پرورش اولین و مهمترین اولویت من در استان فارس است و پس از آن با توجه به اینکه فارس استانی دامپروری و کشاورزی است، مباحث مربوط به خشکسالی را پیگیری می‌کنم.


کد مطلب: 284026

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcj8xe8muqeoyz.fsfu.html?284026

الف
  http://alef.ir