بحث درباره ستادهای قالیباف و رئیسی/ جمع بندی اطلاعات بعداز مناظره ها

11 ارديبهشت 1396 ساعت 13:17


در دوازدهمین نشست شورای مرکزی جبهه مردمی فعالیت‌های تبلیغاتی که باید توسط ستاد دو نامزد (قالیباف و رئیسی) تا زمان انتخابات صورت گیرد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی،‌ در دوازدهمین نشست شورای مرکزی جبهه مردمی که شب گذشته برگزار شد، تحلیلی از وضعیت عمومی رقابت‌ها و انتخابات ارائه و در باره مسائلی که در مناظره مطرح بود، صحبت شد و همچنین گزارش‌های مختلفی از رفتار صداوسیما که نشان‌دهنده عدم رعایت بی‌طرفی و سوگیری نسبت به برخی از کاندیداها است، مطرح شد.

در این جلسه همچنین درخصوص فعالیت‌های تبلیغاتی که باید توسط ستاد این دو نامزد (آقایان قالیباف و رئیسی) تا زمان انتخابات صورت گیرد و اقدامات جبهه مردمی در این زمینه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست، تحلیلی از افکار عمومی و پیمایش‌های اجتماعی در خصوص آرا و نظرات مردم در باره کاندیداهای مختلف مطرح شد و درباره شیوه‌ای که جبهه برای تعیین کاندیدای نهایی در نظر گرفته، تأکید شد و این شیوه مجدداً مورد پذیرش اعضا قرار گرفت.

بر این اساس تا قبل از رأی‌گیری پیمایش‌ها ادامه خواهد داشت و طبق نظر اعضای شورای مرکزی در فرصت کوتاه نمی‌توان به جمع‌بندی رسید، لذا پس از مناظره‌ها و تبلیغات و رسیدن به اطلاعات واقعی از سطح جامعه، این اطلاعات جمع‌بندی خواهد شد.


کد مطلب: 467473

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdciyya5pt1aq52.cbct.html?467473

الف
  http://alef.ir