تمدید زمان ثبت نام «پرداخت جریمه غیبت»

18 تير 1395 ساعت 10:44


جانشین سازمان وظیفه عمومی با اعلام خبر تمدید یک ماهه زمان ثبت متقاضیان پرداخت جریمه نقدی غیبت سربازی، از ثبت نام بیش از ۳۱ هزار نفر در این طرح خبر داده و هشدار داد که زمان مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نیست.

سردار ابراهیم کریمی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به تمدید زمان ثبت نام متقاضیان پرداخت جریمه غیبت سربازی، در تشریح این خبر اظهار داشت: به دنبال استقبال مشمولان این طرح برای ثبت نام و ارائه فرصت مجدد برای کسانی که هنوز موفق به ثبت نام در طرح پرداخت جریمه نقدی غیبت خدمت سربازی نشده‌اند، زمان ثبت نام در این طرح یک ماه تمدید شد و متقاضیان بهره‌مندی از این طرح می‌توانند تا ۱۵ مرداد ماه با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ و ارائه مدارک، درخواست خود برای پرداخت جریمه نقدی غیبت را ثبت کنند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی در ادامه افزود: بر اساس آمار به دست آمده، تاکنون بیش از ۳۱ هزار نفر برای پرداخت جریمه نقدی غیبت خدمت سربازی ثبت نام کرده‌اند و پیش‌بینی می‌شود تا ۱۵ مرداد ماه، بیش از ۱۰۰ هزار مشمول این طرح، درخواست خود را برای پرداخت جریمه قانونی، ثبت کنند.

وی با هشدار به کسانی که خواستار پرداخت جریمه نقدی در این طرح بوده ولی هنوز ثبت نام نکرده‌اند، گفت: این تمدید زمان ثبت نام، آخرین فرصت برای مرحله اول ثبت نام طرح پرداخت جریمه غیبت است و به هیچ وجه تمدید نخواهد شد؛ لذا مشمولان غایبی که خواستار پرداخت این جریمه هستند، تنها تا ۱۵ مرداد ماه فرصت دارند تا درخواست خود را ثبت کنند.

کریمی ادامه داد: لازم به ذکر است در صورتی که تا ۱۵ مرداد ماه، تعداد کسانی که درخواست خود برای پرداخت جریمه غیبت سربازی را ثبت کنند به میزان انتظار ما برای امسال برسد، مرحله دومی برای ثبت درخواست متقاضیان، وجود نخواهد داشت.

جانشین سازمان وظیفه عمومی در پایان با اعلام خبر آغاز ارسال پیامک این سازمان به کسانی که درخواست خود را ثبت کرده‌اند، گفت: سازمان وظیفه عمومی پس از بررسی مدارک مشمولان متقاضی این طرح در سال جاری، روند ارسال پیامک به کسانی که در شمول پرداخت جریمه را داشته‌اند، آغاز کرده است.


کد مطلب: 370074

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdciyuap5t1ayu2.cbct.html?370074

الف
  http://alef.ir