بازی با پرسپولیس فینال ششم است/ قطعا در مشهد میزبان هستیم

7 فروردين 1396 ساعت 9:37

مدیر تیم سیاه‌جامگان درباره درخواست میزبانی باشگاه پرسپولیس برای بازی پایانی لیگ برتر مقابل این تیم توضیح داد.


به گزارش روابط‌عمومی باشگاه سیاه‌جامگان «آرمین رهبر» گفت: استراتژی باشگاه سیاه‌جامگان تلاش حداکثری برای بقا در لیگ است؛ بنابر این بازی به بازی پیش می‌رویم و فقط به مسابقه هفته بعدمان فکر می‌کنیم.

وی افزود: بازی با پرسپولیس برای ما فینال ششم محسوب می‌شود که الان برنامه‌ای برای حواشی‌اش نداریم.

رهبر با بیان اینکه در هیچ کجای دنیا امکان برگزاری بازی رفت و برگشت در شهر یکی از تیم‌ها وجود ندارد، خاطرنشان کرد: اولا که این صحبت‌ها بیشتر در فضای مجازی مطرح شده و بعید میدانم دوستان‌مان در باشگاه پرسپولیس چنین درخواستی داشته باشند، اما در همین حد هم به نظرم مطرح کردن این بحث‌ها حرفه‌ای نیست.

وی افزود: تلاش مجموعه سیاه‌جامگان فراهم کردن شرایطی برای میزبانی از تیم‌ها در ورزشگاه امام رضا(ع) است، در غیر این صورت همچنان در ورزشگاه ثامن‌الائمه(ع)، بازی‌های خود را برگزار می‌کنیم و چیزی که مسلم است در شهر خودمان از تیم‌های دیگر میزبانی خواهیم کرد.

آرمین رهبر ادامه داد: تنها چیزی که می‌توانیم از الان قول بدهیم این است که اگر تا بازی پایانی لیگ بقای سیاه‌جامگان قطعی شده بود و پرسپولیس بنای گرفتن جشن قهرمانی در مشهد داشت، به احترام هواداران خراسانی تیم پرسپولیس هرگونه همکاری با آن‌ها را خواهیم داشت.

لازم به توضیح است که روز یکشنبه خبری مبنی بر درخواست برگزاری دیدار خانگی سیاه‌جامگان مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران منتشر شده بود.


کد مطلب: 456952

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdciwqa5rt1aw32.cbct.html?456952

الف
  http://alef.ir