ترافیک سنگین در مرز مهران/۷۵ هزار زائر وارد کشور شدند

11 آذر 1394 ساعت 22:58


مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های ایلام با بیان اینکه ۷۵ هزار زائر از مرز مهران وارد کشور شدند، گفت: تمهیدات لازم برای بازگشت زوار به داخل کشور اندیشیده شده است.

مهرداد جهانی امروز در گفت‌وگو با فارس در ایلام با بیان اینکه تمهیدات لازم برای بازگشت زوار از مرز مهران به داخل کشور اندیشیده شده است گفت: این تمهیدات شامل تامین وسایل ارتباطی عمومی سبک و سنگین از نوع اتوبوس و سواری است که در مرز مهران مستقر شده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه تمام گیت‌های ورودی به مرز مهران فعال و هیچ مشکلی برای ورود زوار وجود ندارد و تنها زوار با آرامش و آسودگی وارد مرز شده و به مقصدهای خود عزیمت کنند، اضافه کرد: ترافیک سنگینی در مرز مهران وجود دارد که این ترافیک با صبر و آرامش مردم و تمهیدات ترافیکی اندیشیده شده قابل رفع بوده و به زودی روان خواهد شد.

مدیرکل پایانه و حمل و نقل استان ایلام با بیان اینکه مرز مهران یکی از خروجی‌های مهم برای عزیمت زوار به کشور عراق است که مورد عنایت زوار و مردم قرار گرفته و تاکنون بیش از ۸۰۰ هزار نفر از این مرز برای سفر به کشور عراق عبور کرده‌اند، گفت: قطعا حجم ورود زوار از خروج زوار در مرز بین‌المللی مهران بیشتر بوده و این مهم از قبل با تمهیداتی پیش‌بینی شده و در این راستا هیچ مشکلی وجود ندارد.


کد مطلب: 314481

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdciv5apzt1az52.cbct.html?314481

الف
  http://alef.ir