دستگیری سه سارق مسلح خودرو در چابهار

24 خرداد 1396 ساعت 18:34


فرمانده انتظامی چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: سه نفر سارق مسلح خودروی تویوتا دوکابین با تلاش به موقع نیروهای پلیس این شهرستان در کمتر از سه ساعت دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
به گزارش ایرنا ، سرهنگ حیدر علی کیخا مقدم روز چهارشنبه اظهار داشت: چهار نفر سارق مسلح با یک خودروی پژوه 405 حدود ساعت 22 دیشب در هنگام پیاده شدن یک شهروند چابهاری در مقابل درب منزلش او را مورد حمله قرار دادند و خودروی وی را به سرقت بردند.
وی افزود: پس از رخ دادن این سرقت مسلحانه مالباختگان موضوع را سریعا به پلیس اطلاع دادند که با اقدام به موقع مسیر تردد سارقان شناسایی شد.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی چابهار با تعقیب و گریز سارقان در مسیر چابهار- نیکشهر در نهایت آنها را در محدوده روستای نیکوجهان زمین گیر و پس از تنگ آمدن عرصه مجبور شدند خودرو را در کنار جاده رها و فرار کنند.
فرمانده انتظامی چابهار گفت: نیروی انتظامی با درگیری مسلحانه و تعقیب سارقان در نهایت موفق شدند سه نفر از آنان را دستگیر کنند.
سرهنگ کیخا مقدم افزود: پلیس با اقتدار کامل با مخلان امنیت و سارقان مسلح برخورد می کند.
همچنین بلوچ مالباخته(صاحب خودرو) نیز در تماس با خبرنگار ایرنا از تلاش به موقع نیروی انتظامی و کشف خودروی تویوتا و دستگیری سارقان از فرماندهی انتظامی چابهار قدردانی کرد.
به گزارش ایرنا شهرستان چابهار براساس سرشماری آبان سال 1395 با جمعیت 283 هزار و 204 نفر و 48هزار و 147 خانوار از شمال به شهرستان های نیکشهر، قصرقند و سرباز، از شرق به کشور پاکستان، از جنوب به دریای عمان(مکران) و از غرب به شهر کنارک متصل است.


کد مطلب: 482908

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdciura5vt1av32.cbct.html?482908

الف
  http://alef.ir