شایعه عجیب در تبریز/ ماشین‌سازی لیگ برتری می‌ماند، گسترش فولاد سقوط می‌کند!

16 ارديبهشت 1396 ساعت 9:04


شنیده می‌شود باشگاه گسترش فولاد می‌خواهد امتیاز خود را به ماشین‌سازی واگذار کند.

به گزارش میزان، تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در لیگ برتر شانزدهم با هدایت رسول خطیبی و سپس فرهاد کاظمی نتوانست در بالاترین سطح فوتبال ایران دوام بیاورد و با ثبت 20 شکست از 30 بازی و کسب تنها 16 امتیاز به لیگ دسته اول سقوط کرد.

این باشگاه توسط شهرداری تبریز اداره و از نظر مالی تأمین می‌شود. حالا شایعه‌ای عجیب در تبریز مطرح شده مبنی بر اینکه باشگاه قدیمی ماشین‌سازی در لیگ برتر ماندنی خواهد بود.

بنا بر شنیده‌ها مالک باشگاه گسترش فولاد در حال ساخت یک مجتمع بزرگ تفریحی و تجاری در شهر تبریز است و ظاهراً عوارض شهرداری این مجتمع، مبلغ زیادی می‌شود.

شنیده می‌شود مالک باشگاه گسترش فولاد برای رهایی از عوارض شهرداری تبریز، امتیاز باشگاه خود را به تیم ماشین‌سازی واگذار خواهد کرد تا این تیم سقوط کرده در لیگ برتر ماندنی شود. از سوی دیگر مالک گسترش فولاد اطمینان دارد که تیمش با توجه به امکانات مناسب سخت‌افزاری، به راحتی می‌تواند بار دیگر به لیگ برتر صعود کند.

گسترش فولاد جزو معدود باشگاه‌هایی است که ورزشگاه اختصاصی دارد و هیچ‌گاه با مشکلات مالی دست و پنجه نرم نکرده است. باید منتظر ماند و دید که واکنش مسئولان 2 باشگاه تبریزی نسبت به این موضوع چه خواهد بود.


کد مطلب: 469101

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdciu3a5zt1aqz2.cbct.html?469101

الف
  http://alef.ir