سردار جلالی: پشتوانه لبخند سیاستمداران ما قدرت دفاعی است

2 آبان 1395 ساعت 11:32


رئیس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه دفاع امری طبیعی و ذاتی است، گفت: اگر بر لب سیاستمداران ما لبخند است این لبخند برآمده از قدرت دفاعی است؛ نه لبخند غفلت.

به گزارش مهر، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل صبح امروز در دومین جشنواره علمی سلمان فارسی (خندق) که در دانشگاه جامع امام حسین(ع) برگزار شد، اظهار داشت: این جشنواره با هدف ارتقای علمی در حوزه پدافند غیرعامل برگزار شده است.

وی با بیان اینکه پیشرفت دانش در حوزه های مختلف می تواند حوزه های جدیدی از تهدید را تولید کند، گفت: دفاع امری طبیعی و ذاتی است و در مفاهیم دینی نیز بر آن تاکید شده است. تحولات اخیر در حوزه تهدید و جنگ به دانش متصل است و لذا تهدیدات دائما در حال تغییر و پیچیده شدن است.

سردار جلالی با بیان اینکه صدام فکر می کرد از ما قوی تر است و برای همین به این نتیجه رسید که می تواند به ما حمله کند و پیروز شود، افزود: امروز ممکن است برخی از کشورها هم همین طور فکر کنند.

وی نمایش قدرت را بخشی از قدرت عنوان کرد که باید نشان داده شود و افزود: اینکه ما برای تبلیغ بخشی از شهرک های موشکی تولید شده در حوزه دفاعی را نمایش می دهیم ناشی از این است که به دشمنان بگوییم که توهم نداشته و اشتباه نکنید.

سردار جلالی گفت: اگر بر لب سیاستمداران ما لبخند است، این لبخند برآمده از قدرت دفاعی است؛ نه لبخند غفلت. پشتوانه لبخند روی لب سیاستمداران ما قدرت دفاعی است.