راننده متواری عامل مرگ اعضای خانواده ایرانشهری دستگیر شد

16 شهريور 1396 ساعت 13:25


فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: راننده متواری متخلفی که بامداد امروز با زیرگرفتن اعضای یک خانواده منجر به کشته شدن ۸ نفر از آنها شده بود، با تلاش بی‌وقفه ماموران انتظامی دستگیر شد.

به گزارش تسنیم، ساعت 3 بامداد امروز در کیلومتر 9 محور ایرانشهر- "بمپور" در بزرگراه "شهید فتح مرادی" سرعت بالا و حرکت خلاف مسیر یک خودرو پژو 405 8 کشته و یک مجروح برجای گذاشت.

راننده متخلف این خودروی پژو  این 9 نفر را در شرایطی که در حال پیاده شدن از اتوبوس بودند زیرگرفت که موجب شده 7 نفر از آنها در دم جان خود را از دست دهند و 2 نفر نیز به شدت مجروح شدند که یک نفر از آنها پس از انتقال به بیمارستان جان‌ باخت و خودروی متخلف عامل این حادثه بلافاصله از محل متواری شد.

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان در این رابطه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: راننده متواری متخلفی که بامداد امروز با زیرگرفتن اعضای یک خانواده منجر به کشته شدن 8 نفر از آنها شده بود، با تلاش بی‌وقفه ماموران انتظامی دستگیر شد.

سرهنگ یدالله ستوده خاطرنشان کرد: علت اصلی وقوع این حادثه عدم توجه راننده خودروی حامل مواد سوختی قاچاق به جلو هنگام حرکت در خلاف جهت و سرعت بالای این خودرو بوده که خوشبختانه راننده پیش از ظهر امروز دستگیر شد و خودروی وی توقیف شد.


کد مطلب: 509269

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdciq3aw3t1aur2.cbct.html?509269

الف
  http://alef.ir