فراخوان آزادی یک راننده زندانی

24 مهر 1394 ساعت 12:24


خیریه همت در آخرین پست خود نوشت:

سلام و خداقوت

می خواهیم با همت هم دیگر در این روزهای نورانی یک زندانی را آزاد کنیم. ایشان راننده شرکتی یکی از دانشگاه های تهران بوده است.

در پی مشکل فنی در مینی بوس ایشان در خیابان ولنجک، ماشین از کنترل خارج شده و به چند خودروی دیگر برخورد می کند.متاسفانه یک نفر فوت و دو نفر مصدوم و چند خودرو آسیب جدی می بینند. بیمه دیه فرد فوتی را پرداخت می کند و پرداخت سایر هزینه ها به عهده راننده می افتد.

با تلاش های فراوان خسارت دیدگان می پذیرند که خسارات خود را به صورت اقساط دریافت کنند الا یکی از آسیب دیدگان که خودروی لوکس ایشان به دلیل خسارت فراوان از پرداخت اقساطی خسارت خودداری کرده و اصرار به دریافت یکجای خسارت(حدود۱۳۰میلیون تومان) می کند.

بدلیل عدم امکان پرداخت از سوی ایشان با حکم دستگاه قضایی نامبرده به زندان منتقل می شود و حدود یک سال است که در زندان به سر می برد. با پیگیری های بعمل آمده مقرر شده است تا بخش عمده ای از این مبلغ از سوی ستاد دیه استان تهران به صورت تسهیلات و بلاعوض تامین گردد.

با توجه به درخواست ستاد دیه از خیریه همت مقرر شد تا ۳۰۰میلیون ریال از این مبلغ توسط کاربران خیریه همت ان شآءالله تقبل گردد.


کد مطلب: 302231

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdciprapzt1aur2.cbct.html?302231

الف
  http://alef.ir