خداداد عزیزی: بازیکنان خارجی فله‌ای وارد ایران می‌شوند

18 دی 1395 ساعت 10:36


سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد گفت: در حد وسع باشگاه بازیکن جذب کردیم و نسبت به نیم فصل نخست هماهنگی تیم بهتر شده است.

‌به گزارش ایسنا، خداداد عزیزی درباره عملکرد تیمش در نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال عنوان کرد: تقریبا از هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر وارد سیاه جامگان شدم و این اتفاق زمانی رخ داد که تیم کاملا توسط فرهاد کاظمی بسته شده و در جریان بازی‌های لیگ بود. به نظر من تیمی که توسط سرمربی اسبق سیاه جامگان بسته شده است یکدست و هماهنگ نیست زیرا ما در بحث تطبیق بازیکنان باهم مشکل داریم و این موضوع کار را برای ما سخت و دشوار کرد.

وی ادامه داد: پس از پایان نیم فصل نخست با تمامی بازیکنانی که قصد رفتن از سیاه جامگان را داشتند موافقت کردم به دلیل اینکه این افراد با سلیقه و ایده ما قابل تطبیق نیستند. باشگاه به بازیکنانی نیاز دارد که با ایده و برنامه‌های مد نظر، خود را تطبیق دهند.

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان که در برنامه تلویزیونی ورزش خراسان حضور داشت، درباره شرایط تیمش در نیم فصل دوم خاطرنشان کرد: 5 دیدار دشوار که 4 بازی آن خارج از خانه است را پیش رو داریم. فشار بسیار سنگینی به دلیل پنج دیدار سخت نیم فصل دوم برای بازیکنان تیم ایجاد کردیم. به نظرمن شرایط و هماهنگی سیاه جامگان نسبت به نیم فصل نخست لیگ برتر بهتر شده است و امیدواریم بتوانیم نتایج ارزشمندی را با استارت خوب در نیم فصل دوم کسب کنیم.
عزیزی درباره جذب بازیکن نیز اظهارکرد: متاسفانه با توجه به وضعیت اقتصادی نامناسب باشگاه بازیکن ستاره‌ای را نمی‌توانیم جذب کنیم. در حال حاضر وحیدعسگری، علیرضا جلیلی، محسن آذرباد و میلاد میداوودی ورودی‌های باشگاه در تعطیلات نیم فصل هستند.

وی درباره آمادگی میلاد میداوودی بیان کرد: آمادگی وی کمی زمان‌بر است و در دو بازی اول در نیم فصل دوم لیگ، روی این بازیکن حساب نمی‌کنیم. قطعا پس از آمادگی این بازیکن خوب و باتجربه که به نظر من اگر وضعیت مناسبی داشته باشد عملکرد فوق العاده‌ای را خواهد داشت برای کمک به سیاه جامگان از او استفاده خواهیم کرد.

عزیزی درباره وضعیت مهاجمان سیاه جامگان عنوان کرد: متاسفانه با وجود اینکه تیم سه مهاجم در نیم فصل اول در ترکیب خود داشت به نظر من در این بخش بسیار ضعیف عمل کرد. این سه مهاجم در نیم فصل نخست یک بار نتوانستند موفق به گلزنی شوند. موسی بازیکن ساحل عاجی تیم، سعید دقیقی و مرتضی رنجبر در جریان بازی به نظر من بی‌تاثیر بودند.

سرمربی تیم سیاه جامگان درباره کاهش سطح فنی و کیفی فوتبال کشور گفت: به نظر من جوانان و افراد در حال آموزش فوتبال نمی‌خواهند مطلبی را یاد بگیرند یا اینکه توانایی آن را ندارد و این موضوع باعث شده تا در سطح پایه وضعیت مناسبی نداشته باشیم. این موضوع به صورت دیگری در باشگاه ما در نیم فصل نخست وجود داشت و مشکل این بود که بازیکنان به دلیل محو شدن در جریان بازی و گوش ندادن به نکات اصلی دیدار به راحتی نقاط ضعف خود را به تیم مقابل نشان می‌دادند. امیدواریم با انجام تمرینات مثمرثمر در نیم فصل شرایط بهتری را در آغاز نیم فصل دوم داشته باشیم.

عزیزی در ادامه خاطرنشان کرد: متاسفانه حمایتی از باشگاه صورت نمی‌گیرد و ما در حد و توان خود برای تیمداری هزینه کرده‌ایم. در حد نام باشگاه بازیکن جذب می‌کنیم. مثلا باشگاه دوست دارد مهدی طارمی را بگیرد اما نمی‌تواند و این موضوع باعث شده تا طبق سقف قراردادهای سیاه جامگان پیش برویم.

بازیکن اسبق تیم ملی درباره حضور بازیکنان خارجی در فوتبال کشور اظهارکرد: بازیکنان خارجی به صورت فله‌ای وارد ایران می‎‌شوند. بازیکن خارجی ما در 15 بازی اخیر حتی یک بار نتوانسته یک تیر دروازه بزند و این موضوع نشان می‌دهد که حضور امثال این بازیکن در فوتبال بی‌تاثیر است.

عزیزی درباره تغییرات زیاد تیم‌های حاضر در لیگ به دلیل افزودن سرمربی جدید بیان کرد: هر سرمربی یک ایده و نظر دارد و این موضوع باعث می‌شود تا بازیکنانی که مد نظر دارد در ترکیب تیم استفاده کند اما این بحث در کشور ایران به عنوان معضل محسوب می‌شوند و تنها مشکل آن ضعف مدیریتی است.

او درباره مشکلات فوتبال خراسان ابراز کرد: به نظر من در فوتبال خراسان رضوی همه با هم مشکل دارند. برای پیشرفت و موفقیت نیاز به همدلی و یکپارچگی است که امیدوارم در آینده شاهد این موضوع باشیم.

سرمربی تیم سیاه جامگان درباره اقدام کی‌روش به رهایی 7 بازیکن پرسپولیس از تیم ملی عنوان کرد: هیچ جای دنیا این اتفاق رخ نمی‌دهد که لیگ برتر کشور به دلیل اردوهای مختلف تیم ملی تعطیل شود، به نظر من برانکو حرف صحیحی زده است. طبق قانون فیفا بازیکن  تحت پوشش باشگاه است. از نظر فیفا بازیکن می‌تواند چهار روز قبل از آغاز مسابقات به اردو تیم ملی ملحق شود.


کد مطلب: 432435

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcipra5wt1ap52.cbct.html?432435

الف
  http://alef.ir