کشف دو جسد از حریق خانه متروکه در شرق تهران

5 خرداد 1396 ساعت 14:52


سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از کشف دو جسد در پی وقوع حریق در یک منزل قدیمی متروکه در خیابان سبلان جنوبی خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح جزئیات این خبر گفت: وقوع حادثه حریق در یک منزل متروکه قدیمی در ساعت 2:46 بامداد امروز جمعه به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن، ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به همراه تجهیزات لازم به محل حادثه واقع در خیابان دماوند، خیابان سبلان جنوبی اعزام کرد.

ملکی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه اظهار کرد: پس از حضور عوامل آتش نشانی در محل مشاهده شد که حریق در یک منزل دو طبقه قدیمی رخ داده که داخل آن مملو از ضایعات بوده و این ساختمان به محلی برای تردد افراد آواره و لامکان تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه در ساختمان قفل بود و به همین دلیل آتش نشانان از حیاط ملک مجاور وارد ساختمان شده و عملیات اطفای حریق را آغاز کرده‌اند گفت:‌ در حین اطفای حرق عوامل آتش نشانی با جسد دو مرد بین 30 تا 40 سال روبرو شدند که علائم سوختگی در بدنشان دیده می‌شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به تحویل این دو نفر به عوامل اورژانس اظهار کرد: عوامل اورژانس نیز پس از بررسی علائم حیاتی مرگ این دو نفر را تایید کردند که البته علت قطعی مرگ از سوی پزشکی قانونی بررسی و اعلام خواهد شد.

ملکی با اشاره به اطفای کامل حریق در این ساختمان گفت: آتش نشانان پس از اطفای حریق و ایمن سازی محل در ساعت 4:37 به عملیات خود خاتمه دادند.

وی با بیان اینکه محل حادثه به عوامل انتظامی تحویل داده شد گفت: علت این حادثه نیز از سوی کارشناسان آتش نشانی بررسی و اعلام خواهد شد.

 


کد مطلب: 476040

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdci5qa5ut1ayu2.cbct.html?476040

الف
  http://alef.ir