واکنش به اتهام نامزد ریاست‌جمهوری به کارکنان نظام بانکی

15 ارديبهشت 1396 ساعت 21:05


شورای اطلاع‌رسانی و تبلیغات نظام بانکی کشور به اظهارات یکی از نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، نظام بانکی کشور همواره بار عمده‌ای از توسعه کشور را بر عهده داشته و تامین مالی بسیاری از پروژه‌های اقتصادی، فناوری و صنعتی و تولیدی را انجام داده است. اتهام زد و بند به کارکنان شریف نظام بانکی با بیان اینکه "در بانک‌ها همه با زد و بند کار می‌کنند" جفا به این مجموعه و خانواده زحمتکش نظام بانکی است که با تمام توان در خدمت پیشرفت کشور است و جای گله شدید دارد. جناب اقای قالیباف خود در رأس یک بانک قرار دارند و خوب است توضیح دهند که بانک زیر نظر ایشان چگونه به تامین و تجهیز مالی اقدام می کند و منابع را به چه مشتریانی و با چه شاخص هایی تخصیص می دهد؟

آیا "زد و بند" در بانک زیر نظر ایشان هم وجود دارد؟

ایشان در برنامه‌های قبلی و برنامه نخست "مناظره" به ده‌ها پروژه عمرانی اجرا شده در شهر تهران اشاره و افتخار کردند. خوب است توضیح بدهند که منابع مالی این پروژه ها چگونه تامین شده است. متاسفانه بیشتر این منابع که از طریق نظام بانکی تامین شده اکنون به بزرگ ترین معوقات بانکی بدل شده و فشار شدیدی به سپرده های مردم وارد کرده است؟

این  شورا به نمایندگی از نظام بانکی کشور مراتب اعتراض شدید خود را از اقای محمد باقر قالیباف به خاطر این اظهارات بی اساس اعلام کرده و حق شکایت و پیگیری حقوقی را در این رابطه محفوظ می دارد.

شورای اطلاع رسانی و تبلیغات نظام بانکی کشور


کد مطلب: 469010

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdchzwnkv23n-vd.tft2.html?469010

الف
  http://alef.ir