انتحاری داعشی، شش سرکرده خود را در الانبار به هلاکت رساند

4 تير 1396 ساعت 16:04


یک انتحاری داعشی با انفجار خود در میان جمعی از عناصر گروه تروریستی داعش در غرب استان الانبار، شش تن از سرکرده های خود را به هلاکت رساند.

به گزارش ایرنا، 'قطری السمرمد' از فرماندهان نیروهای عشایر الانبار روز یکشنبه به خبرگزاری 'المعلومه' عراق گفت که یک فرد انتحاری داعشی خود را در میان جمعی از عناصر داعش در غرب الانبار منفجر کرد که این امر منجر به هلاکت شش تن از سرکرده های این گروه تروریستی شد.

السمرمد گفته است که فرد انتحاری درجریان برنامه اعدام تعدادی از عناصر داعش به اتهام تماس با نیروهای امنیتی عراق، در شهر مرزی 'القائم' در غرب استان الانبار اقدام به انفجار خود کرد.

به گفته این فرمانده نیروهای عشایر الانبار، در جریان این انفجار علاوه بر قتل این شش سرکرده داعشی، تعدادی از عناصر این گروه تروریستی نیز زخمی شدند.

قطری السمرمد خاطر نشان کرده است که گروه تروریستی داعش بعد از این حادثه اقدام به بستن مکان انفجار و بازداشت تعدادی از اهالی شهر القائم کرد.

مناطق شمال غربی الانبار شامل مناطق راوه، عنه و القائم همچنان در تصرف گروه تروریستی داعش قرار دارند.

نیروهای عشایر و اهالی الانبار در انتظار پایان عملیات موصل و شروع عملیات آزادسازی مناطق غربی و شمال غربی استان الانبار از گروه تروریستی داعش هستند.


کد مطلب: 486516

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdchz-nk-23n6md.tft2.html?486516

الف
  http://alef.ir