ابلاغ قطع اضافه‌کاری و کارانه کارمندان با هدف کاهش وزن

بخش سلامت الف، ۲۹ خرداد ۹۶

29 خرداد 1396 ساعت 22:50


رئیس مرکز بهداشت شهرستان بانه گفت: ابلاغ "قطع اضافه‌کاری و کارانه" باهدف الگوسازی و حساس شدن کارکنان در جهت کاهش وزن و تشویق عملی برای اجرای برنامه‌های طرح نظام سلامت بود.


به گزارش «گر چه برای دستیابی به یک اندام موزون، تغذیه متعادل و متنوع لازم است» اما فقط این روش کافی نبوده و برای رسیدن به وزن مناسب باید با انجام تحرکات و ورزش کردن اصولی همراه با برنامه به آن اهداف خود رسید.
افرادی که قصد کاهش وزن دارند می‌توانند در این ماه مبارک رمضان با گرفتن روزه، از خوردن و آشامیدن خودداری و از الگوی غذایی صحیح و سالم پیروی کنند و به آن اهداف خود برسند.
نکته جالبی که در این گزارش می‌خواهیم به آن اشاره کنیم این است که در مرکز بهداشت شهرستان بانه برای کاهش وزن همکاران از روش‌ها و ترفندهای جدیدی همچون "قطع اضافه‌کاری و کارانه کارکنان" استفاده کرده‌اند!!
علی شالباف در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم ، در پاسخ به این سوأل که آیا قطع اضافه‌کاری و کارانه هر کدام از همکاران و کارکنان مرکز بهداشت شهرستان بانه که نتوانند وزن خود را به رنج مطلوب برسانند صحت دارد یا خیر، اظهار اشت: بله، اما به‌دلیل انعکاس منفی نامه منتشر شده در 27 خردادماه، امروز عملاً محتوای نامه اصلاح شد!
وی گفت: ا