زنده از تبریز: حاشیه های گسترش ـ پرسپولیس

19 ارديبهشت 1395 ساعت 18:13


دیدار دو تیم گسترش و پرسپولیس در چارچوب هفته بیست‌ونهم لیگ‌برتر از دقایقی دیگر آغاز خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان برانکو که در کورس قهرمانی قرار دارند امروز دیداری حساس برابر گسترش قرار خواهند گرفت.

با گزارش لحظه به لحظه حاشیه‌های این بازی از تبریز "ورزش سه" را همراهی کنید.


* علی اکبر طاهری، حسین هدایتی و حمیدرضا گرشاسبی با حضور در بازی پرسپولیس با بازیکنان این تیم صحبت کردند و آنها از لحاظ روحی آماده این دیدار حساس کردند.
* بابک حاتمی بازیکن ارومیه‌ای پرسپولیس که به دلیل محرومیت قادر به همراهی سرخپوشان نیست در بازی این تیم حاضر شد و در ادامه نیز به استادیوم آمد.
* حدود ۳۰ دستگاه اتوبوس وظیفه هدایت تماشاگران و طرفداران پرسپولیس از تهران به استادیوم یادگار امام را برعهده داشت و آنها با حضور در استادیوم به شدت به تشویق بازیکنان این تیم پرداختند.
* مهرداد کفشگری که به دلیل مصدومیت در آخرین تمرین این تیم از لیست سرخپوشان کنار گذاشته شد در تبریز حضور یافته است. این بازیکن همین که قصد داشت با لباس شخصی وارد اتوبوس تیم شود و به استادیوم بیاید با ممانعت خوردبین مواجه شد و سرپرست سرخپوشان به شوخی به او اعلام کرد لباس شخصی حق ندارد وارد اتوبوس شود.
* حدود ۳ هزار هوادار پرسپولیس با حضور در استادیوم به تشویق پرسپولیس مشغول‌اند و در سمت مقابل نیز حدود هزار هوادار گسترشی‌ها را تشویق می‌کنند.
* بازیکنان دو تیم از ساعت ۱۷:۰۵ برای گرم کردن وارد زمین شدند مورد تشویق هواداران خود قرار گرفتند.
* سوشا مکانی که با توجه به اتفاقات هفته گذشته و عملکرد ضعیفش برابر نفت از ترکیب این تیم خارج شده، به همراه لوبانوف و پانادیچ به زمین آمد و دروازه‌بان ازبکستانی این تیم را برای ۹۰ دقیقه برابر گسترش آماده کند.
* بازیکنان پرسپولیس زیرنظر مارکو به گرم کردن خود مشغول هستند و در سمت مقابل نیز گسترشی‌ها زیرنظر مربی بدنساز به گرم کردن مشغول هستند.


کد مطلب: 351597

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdchwznxq23nmmd.tft2.html?351597

الف
  http://alef.ir