جزئیات جلسه کی‌روش و اسپانسر پوشاک تیم ملی

3 خرداد 1395 ساعت 22:22


سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در جلسه‌ای با اسپانسر پوشاک تیم ملی کشورمان شرکت کرده و طرفین به نتایج مثبتی رسیدند.

به گزارش فارس، پس از اینکه جیووا برند ایتالیایی اسپانسر پوشاک تیم ملی ایران شد، طی هفته‌های گذشته نقدهای بسیاری در این خصوص انجام شد و برخی معتقد بودند شاید این اسپانسر در شأن تیم ملی ما نباشد. با این حال امروز اصلاحات کارهای تاکتیکی تیم ملی با این برند شکل گرفته و تیم ملی با لباس برند ایتالیایی تمرین کرد، هرچند از سوی کی‌روش اعلام شد این البسه می‌تواند جنبه آزمایشی داشته باشد.

بر همین اساس بعدازظهر امروز کی‌روش در جلسه‌ای با مسئولان جیووا، ازجمله بردبار مدیر نمایندگی این برند ایتالیایی در خاورمیانه شرکت کرده و یک بار دیگر تأکید کرد باید لباسی که ملی‌پوشان ایران بر تن می‌کنند در شأن آنها باشد؛ چراکه این تیم در رنکینگ آسیا در رتبه اول قرار دارد و چشم‌های بسیاری از جهانیان به عملکرد ایران دوخته شده است و باید طرح و کیفیتی مناسب و در حد و اندازه‌های جهانی بر قامت ملی‌پوشان بنشیند.

از سوی دیگر بردبار تأکید کرد: در همه جای دنیا معمولا از چندین ماه قبل توافقات بین برند البسه با فدراسیون فوتبال کشور فوق انجام می‌شود تا مدت زمان لازم برای تولید و طراحی با کیفیت و مناسب وجود داشته باشد که با توجه به اینکه این زمان طی نشده است، می‌توان از حالا بر روی تأمین لباس‌ها با بهترین کیفیت ممکن و طرحی زیبا در اردوی بعدی حساب باز کرد.

در همین راستا طرفین به تفاهماتی دست پیدا کردند و مقرر شد تا حداقل دو، سه ماه برای رسیدن کیفیت این لباس‌ها به استانداردهای جهانی طی شود که این موضوع حاکی از آن است که در اردوی بعدی که در شهریور ماه برگزار می‌شود، تیم ملی همچنان با جیووا ادامه داده و کادر فنی می‌تواند روی قول مسئولان این شرکت ایتالیایی حساب کند.


کد مطلب: 355809

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdchvmnxw23nm6d.tft2.html?355809

الف
  http://alef.ir