حال 22 معلم حادثه‌دیده در ارومیه خوب است

15 آذر 1395 ساعت 10:21


مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: حال 22 معلم حادثه‌دیده در سانحه واژگونی سرویس معلمان در ارومیه خوب است.

علی شرق امروز در گفت‌وگو با فارس با اشاره به واژگونی سرویس معلمان مدارس منطقه صومای برادوست ارومیه طی روز گذشته، اظهار داشت: حال عمومی تمام این معلمان که دیروز دچار سانحه شدند خوب است.

وی با بیان اینکه دیروز خبری مبنی بر واژگونی مینی‎بوس حامل معلمان در ارومیه رسید، تصریح کرد: این مصدومان بلافاصله به کمک فوریت‌های پزشکی به مرکز درمانی بیمارستان امام خمینی و بیمارستان طالقانی ارومیه منتقل شدند.

مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی یادآور شد: مصدومان این حادثه رانندگی در محور سرو 22 نفر بودند که برای تمام این افراد خدمات درمانی ارائه شد.

این مسؤول با بیان اینکه از این تعداد هفت نفر به صورت سرپایی مورد مداوا قرار گرفته و از بیمارستان ترخیص شدند، اعلام کرد: علاوه بر این، 9 نفر نیز تحت نظر کادر درمانی بیمارستان طالقانی و امام ارومیه قرار دارند.

شرق با بیان اینکه حال تمام مصدومان این حادثه خوب است، ادامه داد: کادر درمانی و پزشکی این بیمارستان‌ها تمام تلاش خود را برای درمان این مصدومان به‌کار گرفته‌اند.

مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: در این میان یکی از مصدومان ترخیص شخصی شده و پنج نفر دیگر نیز در بیمارستان بستری هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، بعد از ظهر دیروز بر اثر ترکیدگی لاستیک حامل معلمان بخش صومای برادوست ارومیه، 22 نفر سرنشین این مینی‌بوس مصدوم و به دو بیمارستان امام خمینی و طالقانی این شهرستان منتقل شدند؛ این سانحه نخستین سانحه‌ای نیست که سرویس معلمان روستایی این شهرستان در سال‌های اخیر با آن مواجه می‌شوند، امید است آموزش و پرورش ضمن احترام به معلمان زحمتکش این استان مرزی، تمهیدات لازم برای تامین امنیت جانی معلمانی که در روستاها تدریس می‌کنند و مجبور به تردد در محورهای روستایی این شهرستان هستند، بیاندیشد.


کد مطلب: 420770

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdchqvnkv23niqd.tft2.html?420770

الف
  http://alef.ir