کنجکاوی که سارق را به دام انداخت

25 خرداد 1396 ساعت 6:28


رئیس کلانتری 168 سیزده آبان روز گذشته از دستگیری 2 سارق به عنف خودرو با 20 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ چنگیز ایدون" رئیس کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان اظهار داشت: در پی مراجعه یکی از شهروندان و اعلام سرقت خودوری او توسط 2 نفر با تهدید و استفاده از سلاح سرد، دستگیری متهمان در دستور کار قرار گرفت. 

وی عنوان داشت: در تحقیقات میدانی صورت گرفته و به دست آمدن کارت ملی یکی از سارقان که در پمپ بنزین بر جای مانده بود، متهم توسط مالباخته شناسایی شد. 

رئیس کلانتری ۱۶۸ افزود: با بررسی سوابق مشخص شد متهم از سارقان سابقه داری است که دارای چندین فقره سابقه سرقت به عنف است. 

سرهنگ ایدون با اشاره به توزیع تصویر سارقان مورد نظر در بین تیم‌های گشت انتظامی گفت: یکی از سارقان به دنبال اینکه بداند آیا تحت تعقیب است یا نه؟ با مراجعه به دژبانی کلانتری شهر ری بلافاصله توسط یکی از کارکنان کلانتری شناسایی و دستگیر می‌شود. 

وی بیان داشت: متهم ضمن پذیرش جرم انتسابی در اعترافات خود، گفت: روز حادثه با همدستش، راننده را با سلاح سرد تهدید و با زور مجبور به ترک خودرویش می‌کنند و سپس با خودرو متواری می‌شوند و بعد از چند ساعت دور زدن، زاپاس و لوازم و قطعات خودرو را در اسلامشهر به فروش می‌رسانند. 
رئیس کلانتری ۱۶۸ با اشاره به دستگیری سارق دوم و کشف قطعات فروخته شده، افزود: متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل پایگاه نهم آگاهی پلیس پایتخت شدند.

 


کد مطلب: 482952

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdchminki23n6wd.tft2.html?482952

الف
  http://alef.ir