مرد تایلندی دخترش را در پخش زنده فیسبوک کشت و خودکشی کرد

6 ارديبهشت 1396 ساعت 11:55


مردی تایلندی صحنه قتل دختر نوزاد خود و خودکشی خودش را به طور زنده در فیسبوک منتشر کرد.

به گزارش جام جم آنلاین از بی بی سی، پلیس تایلند اعلام کرده است که یک مرد ۲۱ ساله در هتلی متروکه در استان پوکت دختر ۱۱ ماهه‌اش را خفه کرده و پس از آن هم خودش را کشته است.

وی قبل از ارتکاب قتل، گزینه «پخش زنده» را در صفحه فیسبوک خود فعال کرده بود و تمام صحنه‌های مربوط به قتل و خودکشی به طور زنده منتشر شده است.

گزارش شده که مرد قاتل، این کار را پس از دعوا با همسرش انجام داده است. در تصاویری که منتشر شده است، او طنابی را به دور گردن دخترش می‌پیچد و او را از بام به پایین آویزان می‌کند و سپس بدنش را بالا می‌کشد.

براساس گزارش‌ها، نزدیکان این مرد وقتی متوجه پخش زنده فیسبوک شدند، پلیس را خبر کردند، اما ماموران دیرتر از آن به محل رسیدند که بتوانند دختر کوچک این مرد و یا خود او را از مرگ نجات دهند.

فیسبوک این اتفاق را به خانواده پدر و کودک کشته‌ شده تسلیت گفته و ضمن «وحشتناک» خواندن آن گفته است که ویدیوی کشته شدن دختربچه به دست پدرش را حذف کرده است.

پیش از این و در پی انتشار یک ویدیوی قتل در آمریکا که ساعت‌ها در دسترس باقی مانده بود، فیسبوک قول داد که در روند حذف ویدیوهای فیسبوکی بازنگری کند.

به گفته سردبیر بی‌بی‌سی تایلندی، فیلم مربوط به پخش زنده قتل اخیر در تایلند بین کاربران شبکه‌ های اجتماعی به طور گسترده پخش شده و تصویر آن هنوز روی یوتیوب قابل دسترسی است.


کد مطلب: 465924

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdchimnkk23n-wd.tft2.html?465924

الف
  http://alef.ir