پاسخ های محمدحسن قديری ابيانه به سوالات بينندگان

مهمان ويژه الف: دكتر محمدحسن قديری ابيانه، ۲۶دی ۹۰

26 دی 1390 ساعت 15:54


دكتر محمدحسن قديري ابيانه، به سوالات بينندگان اينترنت پاسخ مي دهند.

مهمان ویژه الف، دكتري مديريت راهبردي و فوق لیسانس معماری دارد و در سوابق كاري مفصل وي معاون دفتر رياست جمهوري در زمان هاشمي رفسنجاني، سفير جمهوري اسلامي ايران در استراليا و مكزيك ديده مي شود.

قديري ابيانه در سن 20 سالگی(1353) اولین انجمن دانشجویی را در ایتالیا تاسیس نمود و با سفر حضرت امام به پاریس به او پیوست.وی از سال 1373 طرح هدفمند سازی یارانه ها را دنبال می نمود و در سالهاي اخير به دليل نقش آفريني در اسلام آوردن شهيدادواردو آنيلي و معرفي وي به ايرانيان، نقد حوادث پس از انتخابات سال۸۸ و نيز نقد اطرافيان چاپلوس احمدي نژاد؛ حضوري پررنگ در رسانه هاي كشور داشته است.

بينندگان اينترنت مي توانند تا روز چهارشنبه ۲۸دي سوالات خود را از مهمان ويژه الف بطور كتبي مطرح بفرمايند. آقاي دكتر قديري ظرف مدت كوتاهي پس از انتشار سوالات رسيده به آنها پاسخ خواهند داد.

لطفا سوالات خود را در قوطي انتهاي اين صفحه نوشته و ارسال بفرماييد.

ضمنا:
۱- قبل از ارسال سوال خود آنرا ويرايش و تصريح و تلخيص بفرماييد.
۲- فقط سوال بفرستيد نه نظر و يا پاسخ به سوالات ديگران.
۳- قبل از طرح و ارسال سوال، سوالات ديگر كاربران را ببينيد و سوال تكراري ارسال نفرماييد.

طرح سوال جديد درباره پاسخ هاي مهمان ويژه الف آزاد است.

تذكر مهم سردبيري الف:
از آنجا كه انتشار نظرات حاوي تهمت و افترا در ذيل همه مطالب الف ممنوع است، در اين مطلب نيز هر نظري كه مستقيم يا غير مستقيم حاوي تهمت و افترا به مجريان و ناظران انتخابات سال88 باشد منتشر نخواهد شد. هدف از اين برنامه مهمان ويژه، بازنگري در حوادث سال88 پس از دو سال و پاسخ به سوتفاهم هاي احتمالي بينندگان است.
لازم به يادآوريست پايگاه خبري تحليلي الف از همان روز 23خرداد1388 كه نفر دوم انتخابات ادعاي تقلب را مطرح كرد، بارها و بارها و بارها به روشهاي مختلف؛ ايشان و اطرافيانشان را به مصاحبه يا حضور در برنامه مهمان ويژه دعوت كرد كه فقط يك نفر (آقاي مجيد انصاري) اين دعوت را قبول كرد. اما ايشان نيز با ديدن سوالات مطرح شده، از پاسخ به سوالات انصراف دادند. الف يكبار ديگر از سران معترضان به نتيجه انتخابات سال88 دعوت مي كند به عنوان مهمان ويژه الف يا در مصاحبه اي عادي؛ به سوالات مطرح درباره عملكردشان پاسخ دهد.

تذكر دوم- غروب سه شنبه27دي: بسياري از سوالات رسيده از آقاي دكتر قديري تا اين لحظه، يا تكراري هستند و يا حاوي افترا به همين دليل اكثر آنها راهي بخش غير قابل انتشار شده اند. ضمنا برخي از سوالات بجا و منطقي، قبلا باعنوان «پاسخ به هفتاد سوال و ابهام درباره انتخابات ۸۸» در الف منتشر و با كمك مقامهاي مسئول، پاسخ آنها ارائه شده است. بينندگان محترمي كه -واقعا- به دنبال پاسخ سوالات خود هستند مي توانند پاسخ اكثر اين سوالات را در اين لينكها پيدا كنند:
پاسخ به هفتاد سوال و ابهام درباره انتخابات ۸۸ - قسمت اول
پاسخ به هفتاد سوال و ابهام درباره انتخابات ۸۸- قسمت دوم
پاسخ به هفتاد سوال و ابهام درباره انتخابات -۸۸- قسمت سوم
پاسخ به هفتاد سوال و ابهام درباره انتخابات ۸۸- قسمت چهارم
پاسخ به هفتاد سوال و ابهام درباره انتخابات ۸۸- قسمت پنجم
پاسخ شوراي‌نگهبان به ۷ سوال باقيمانده بييندگان الف

الف تلاش دارد تمام «سوالات جديد» را كه حاوي تهمت و توهين نيستند، هرچقدر هم كه صريح و حاوي انتقاد باشد، منتشر كند.

اميدوار هستيم از سوي آن دسته از سران معترضان كه در حوادث پس از انتخابات جرمي مرتكب نشده اند هم؛ حداقل «يك نفر» براي پاسخگويي به سوالات درباره عملكرد معترضان به نتيجه انتخابات اعلام آمادگي نمايد. بيش از 2سال و نيم در انتظار چنين روزي هستيم. از همه بينندگان محترمي كه مي توانند در اين راه كمك كنند، دعوت مي كنيم با info@alef.ir تماس بگيرند.

توجه: با توجه به اتمام زمان اين برنامه پرسش و پاسخ در روز چهارشنبه28 ديماه 90، لطفا سوال ارسال نفرمایید. آقاي دكتر قديري ابيانه در سايت خود http://ghadiri.ir آماده پاسخگويي به سوالات بينندگان محترم هستند.


کد مطلب: 139782

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdch6wnzi23nxqd.tft2.html?139782

الف
  http://alef.ir