واعظی: شبکه ملی اطلاعات هیچ محدودیتی ایجاد نمی کند

27 آذر 1395 ساعت 18:48


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد «شبکه ملی اطلاعات هیچ محدودیتی ایجاد نمی کند بلکه دسترسی های جدید را پدید می آورد.

به گزارش ایرنا «محمود واعظی» امروز (شنبه) در دومین دیدار از نمایشگاه الکامپ ادامه داد: تلاش شد خدمات شبکه ملی اطلاعات و دولت الکترونیک در این نمایشگاه عرضه شود تا مردم از نزدیک ببینند این شبکه محدودیت ایجاد نمی کند.

وی حضور جوانان ایده پرداز و شرکت های دانش بنیان در این نمایشگاه را مثبت دانست و ابراز امیدواری کرد با این اشتیاق به سرعت بتوان به اهداف دست یافت.
به گزارش ایرنا، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز امروز در نشست خبری نمایشگاه الکامپ از پیشنهاد اختصاص سه هزارمیلیارد ریال به شبکه ملی اطلاعات در بودجه سال 1396 خبر داد.
«نصرالله جهانگرد» ادامه داد: بودجه اختصاص یافته به توسعه این شبکه سرعت می دهد.
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران افزود: دهه فجر امسال مرحله دوم این شبکه با کیفیت بهتر رونمایی می شود.
رهبر معظم انقلاب شهریورماه 1394 هنگام انتصاب اعضای جدید شورای عالی فضای مجازی، تسریع در راه اندازی شبکه ملی اطلاعات پس از تصویب طرح آن در شورای عالی و نظارت مستمر و موثر مرکز ملی بر مراحل راه اندازی و بهره برداری از آن را به عنوان یکی از مطالبات اصلی از آنان مطرح کردند.
هفتم شهریورماه امسال نیز مراسم بهره برداری از مرحله نخست شبکه ملی اطلاعات با حضور معاون اول رییس جمهوری، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و دبیر شورای عالی فضای مجازی برگزار شد و این شبکه به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد.
به گزارش ایرنا، بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ 1395) از بیست و پنجم تا بیست و هشتم آذرماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.


کد مطلب: 425081

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdch6mnkz23nivd.tft2.html?425081

الف
  http://alef.ir