هادی ساعی: ورزشکاران شورا پاسخ اعتماد مردم را داده‌اند

22 دی 1394 ساعت 16:02


عضو شورای اسلامی شهر تهران در حضور وزیر ورزش و جوانان گزارشی از عملکرد ورزشی شورا ارائه داد و گفت: کار کردن در تهران به عنوان پایتختی که از نظر سرانه فضاهای ورزشی فقیر است، کار سختی است و آنقدر امکانات کم است که کارها به چشم نمی‌آید.

به گزارش ایسنا، هادی ساعی در دویست و بیست و ششمین جلسه رسمی چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در خصوص اقداماتی که مدیریت شهری در حوزه ورزش همگانی در سالهای اخیر انجام داده توضیح داد: زمانی که ما وارد شورای شهر تهران شدیم بودجه شهرداری در حوزه ورزش همگانی تنها ۹۰۰ میلیون تومان بود و برای سال بعد نیز درخواست یک میلیارد تومان را به شورا ارائه داده بودند.

وی اضافه کرد: در سال ۸۵ شورای شهر بودجه پیشنهادی یک میلیاردی شهرداری را به هشت میلیارد تومان افزایش داد و این افزایش هشت برابری بودجه ورزش همگانی حتی برای مجموعه شهرداری هم تعجب برانگیز بود.

این قهرمان سابق المپیک و جهان خاطرنشان کرد: ما در شورای شهر احساس می‌کردیم ورزش همگانی نیاز مبرم مردم تهران است و ورزش باید در سبد کالای مردم تهران قرار گیرد؛ بر این اساس تلاش کردیم سرانه ورزشی شهر تهران را افزایش دهیم. دوستان در شورا از آقای چمران به عنوان رئیس شورا و همچنین دوستان غیر ورزشی کمک کردند این اتفاقات خوب در شهر تهران بیافتد.

ساعی نمونه‌هایی را برشمرد و گفت: وقتی ما وارد شورای شهر تهران شدیم ورزش شهر تهران را یک شرکت اداره می‌کرد و