منصوریان: بیرانوند آزاد است به هر تیمی برود/ مثل برخی دنبال زمین خوردن مظلومی نیستم

23 ارديبهشت 1395 ساعت 15:24


سرمربی تیم فوتبال نفت تهران پیش از دیدار تیمش برابر سایپا گفت: با حریفی بازی داریم که جایگاهش کمتر از حقشان است. آنها تیم بسیار خوبی هستند و هم سطح ما هستند.

به گزارش ایسنا، علی‌رضا منصوریان پس از تاخیر ۱۵ دقیقه‌ای در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا اظهار کرد: دلیل تاخیرم در این نشست خبری ترافیک تهران بود. حکایت من شده حکایت همان برنامه "باز مدرسم دیر شد" که اکبر عبدی بازی می‌کرد. بگذریم، خوشحالم که لیگ را بدون هیچ مصدومی به پایان می‌بریم و به این مسئله افتخار می‌کنم. فردا با حریفی بازی داریم که جایگاهش کمتر از حقشان است. آنها تیم بسیار خوبی هستند و هم سطح ما هستند. خوشحالم که این تیم را به استان تهران پس دادند.

او افزود: می‌دانیم رجبی سرمربی این تیم شده است و او پیشکسوت سایپا است. خوشحالم که هفته قبل به ما نخوردند و حالا بهتر می‌توانیم به مصاف آنها برویم. اگر اتفاقات فردا طوری رقم بخورد و استقلال اهواز بتواند از تیم تراکتورسازی یک مساوی بگیرد و گل محمدی هم نتیجه مورد انتظار ما را بگیرد و ما هم پیروز شویم، فکر می‌کنم فصل را با سهمیه تمام کرده‌ایم و در غیر این صورت هر نتیجه‌ای حاصل شود، خدا را شکر می‌کنیم.

سرمربی نفت اضافه کرد: به نفت تهران می‌توان لقب قهرمان کوچک داد. تیم ما یک الگو خواهد بود که با وجود مشکلات، مبارزه کرد و ترس و فرار آخرین راه است. این درس بزرگی برای من بود. حاصل این مبارزه را در تیمم دیدم. پنجاه قاب عکس هم به بازیکنانم آماده کرده‌ام که به آنها می‌دهم.

منصوریان در پاسخ به سوالی درباره احتمال حضورش در استقلال بیان کرد: من اگر الان جای مظلومی بودم، به شدت ناراحت می‌شدم که یک نفر درباره تیمی که شانس قهرمانی دارد، حرف بزند. منکر علاقه‌ام به استقلال نمی‌شوم ولی مثل برخی دوستان به دنبال زمین خوردن مظلومی باشم. به خدا قسم از صمیم قلب برای مظلومی آرزوی موفقیت می‌کنم. می‌بینم پیشکسوتان پرچم به دست هستند، به آنها می‌گویم به این حوزه ورود نکنند. مظلومی باید در فراغ بال کار را ادامه دهد. هرکس در استقلال و پرسپولیس سرمربی باشد، خدا لایقش دانسته است. آنها دل هواداران را شاد می‌کنند. من تقدیر خود را به خدا واگذار می‌کنم. همانطور که در نفت هم این کار را کردم. نفت مرا آب دیده کرده است.

وی درپاسخ به سوالی درباره جوانمردی در بازی‌های هفته آخر لیگ برتر گفت: به برادرم گفتم که شرافت فوتبال در این است که در زمین به رنگ‌ها نگاه نکنیم. ما با استقلال با همان شدتی بازی کردیم که با پرسپولیس بازی کردیم. بعد از بازی با پرسپولیس برخی لیدرهای پرسپولیس به من گفتند دمت گرم که مردانه بازی کردی. من خودم سکو نشین بودم. می‌دیدم برخی بازیکنان و مربیان سوهان روح می‌شوند. تیم من بازی کرد و سوهان روح هواداران نشد. مربیان باید بدانند فردا در مسیر تیم‌ها اثر گذار هستند. فردا مطمئنم هیچکس آبروی خودش را به حراج نمی‌گذارد.

سرمربی نفت تهران در پاسخ به این سوال که سال بعد هم در این تیم خواهد بود یا نه، گفت: ابتدا از بازیکنان و کادرفنی‌ام تشکر می‌کنم که در این فصل خیلی تلاش کردند. یک اتفاق در روزهای گذشته افتاد و بابتش یک تشکر می‌کنم و آن هم اینکه قنبرزاده یک کاغذ به بازیکنان داد. بازیکنان ما خیلی سردرگم بودند و هیچکس از اندازه مطالباتش خبر نداشت. قنبرزاده یک نامه به بازیکنان داد که یک تعهد است و در آن میزان مطالبات نوشته شده است. درباره تمدید هم باید بگویم که ما نمی‌دانیم، صاحبمان کیست. این نامه هم معنی‌اش این است که نفت سال بعد وجود ندارد. این نامه نشان می‌دهد که نفت فروخته می شود. امروز می‌گویم به هر شهرستانی که می‌خواهید بفروشید.

وی درباره بیرانوند و پیوستنش به پرسپولیس هم گفت: ما برای حفظ بیرانوند مجبور بودیم با او بجنگیم. به او گفتم هر تیمی که بروی برایت آرزوی موفقیت می‌کنم. او برای فصل بعد آزاد است تا به هر تیمی برود.

منصوریان در پاسخ به این سوال که آیا می‌توانسته قراردادش را با نفت فسخ کند، گفت: من اگر ۲۹ میلیون بگیرم، قرارداد سال قبلم را گرفته‌ام.

وی درباره صعود پیکان و ماشین سازی به لیگ برتر گفت: برای خطیبی و پیکان خوشحالم. ماشین سازی یک شعبه‌اش به استقلال برمی‌گردد و فکر می‌کنم با صعود ماشین‌سازی رقابت در تبریز داغ شد. از پیکان هم می‌خواهم که دیگر آسانسور لیگ نشود.


کد مطلب: 352829

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcgxx9wyak9n74.rpra.html?352829

الف
  http://alef.ir